Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó ötlet közös...

Szerintetek jó ötlet közös autó haverral? Egyedül nem lenen rá pénz, de mindkettőnknek tetszik, és mindketten fele-fele arányba fizetnénk.

Figyelt kérdés

egyik héten én, a másikon pedig ő használná.

Vannak ilyesmivel tapasztalatok?


2014. márc. 4. 23:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem, nem jó ötlet, amikor majd jönnek a költségek nagyon rossz helyzetek tudnak kijönni, főleg ha vannak hibái az autónak, gondolom nem új, de ha új lenne se lenne jobb a helyzet.
2014. márc. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Rövid távon lehet annak látszik, de hosszú távon már nem biztos, gondolj bele mikor pl kéne a kocsi csajozni vagy ilyesmi és épp nem te vagy a soros...
2014. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
megmondom hogy szervizben van a héten differenciálmű szimering miatt, jövő héten tudok csak értem enni a kocsival :D
2014. márc. 4. 23:48
 4/21 anonim ***** válasza:
Na és kinek a nevére írnátok? Mert ha mondjuk a haverod nevére írjátok, te azt a kocsit akkor láttad utoljára és ez fordítva is igaz.
2014. márc. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
egyikönkére se, valamélykünk nagymamája nevre! az éves kötelező miatt!
2014. márc. 4. 23:59
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Ha megvagy róla győződve hogy ez jó, akkor ez nem is kérdés. Minek is minden napra-hétre kocsi, elég A vagy B hétre. Olajcserét is biztos az fogja végezni akire rájut pontosan az év/km. Biztos vagyok benne hogy vezérműszíj is időben lesz cserélve és egymás ellen fogjátok takarítani a belső teret.
2014. márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sok mindentől függ. Nekem van pár olyan barátom, akivel bevállalnám, mert ismerjük egymást régóta, és megbízunk egymásban. A szervízt lehet rendszeresen végeztetni, és felezni a költségeket, a kocsi beosztása lehet nehezebb kérdés, amiből konfliktusok adódnak, lehet, hogy abban szigorú rendszerhez érdemes igazodni, hogy ne az legyen, hogy valamelyikőtök mindig elkuncsorogja a másiktól.
2014. márc. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

A lehető legrosszabb ötlet.

Közös lónak túrós a háta.

2014. márc. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan viszonyban vagy vele, akkor lehet.


Nekem volt barátommal közös, együtt épített motorom, nem volt baj, szájhúzás belőle sose. Autón is gondolkodtunk, de az élet úgy hozta, hogy nekem lett lehetőségem saját autóra, meg neki is.

2014. márc. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
a kerdezo 1 valasza mar el is inditja a kozos lo lavinat....
2014. márc. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!