Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jó ötlet elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet elmondani egy srácnak, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
De komolyan, már nem tudom, mit tegyek. Pár hónapja folyamatosan beszélgetünk, elmegyünk sétálni. De nem történik semmi... Az igaz, hogy a srác félénk és visszahúzódó... De sejthetné, hogy nekem is szimpatikus, ha elmegyek vele. Szóval: elmondjam neki, hogy nekem tetszik? Ha igen, hogyan? 16/L
2014. febr. 28. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy ,,kedvellek Téged". :) Esetleg ha olyan helyzet van fogd meg a kezét, öleld át, adj neki puszit, vagy valami más módon, közeledj hozzá gyengéden. :) De ha félénk. akkor ne mások előtt szerintem. Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Klasszikus szerelem kezdete, tök jó már :)

Nem muszáj elmondanod. Elég, ha séta közben megállítod egy pillanatra és kéred trükkösen, hogy csukja be a szemét, mert mutatni akarsz valamit. Megteszi, és te gyengéden megcsókolod. Ha tetszel neki, vissza fog csókolni :P Hajrá :D

2014. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Moszuke ***** válasza:

ezt így ilyen direkt módon se srácnak se csajnak nem szabad kijelenteni mert elriaszthatod a dologgal.

sétálgassatok, flörtölj vele, töltsetek több időt együtt.

esetleg bevethetsz egy harmadik felet. egy barátnőt mondjuk..

aki "véletlenül" (direkt) elkotyogja, hogy neked tetszik a pasi.. és akkor lehet, hogy ettől, hogy mástól meghallotta, hogy tetszik neked, talán bátrabb lesz.

de sztem te ne szegezd neki ezt, hogy heló bélám amúgy tetszel!

2014. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond ki kerek perec. Nem veszthetsz vele, főleg ha visszahúzódó és nem mer lépni.
2014. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget nektek, nagyon kedvesek vagytok!!! :)
2014. febr. 28. 20:11
 6/6 anonim válasza:
Kerüld el mesziről mert amikor kiugrik belőle a kecske akkor az csúnya látvány
2014. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!