Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51es motorom kipufogó...

Simson s51es motorom kipufogó hollanderét akárhogy megszorítom, megyek vele 2 kilómétert és lecsavarodik magától. Tömítés van alatta és a hátsó felfogatás is megvan húzva, a menet pedig nem rossz?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek, kimondhatatlanul idegesítő

2014. márc. 5. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Van hozzá egy biztosító lemez amit ha ráteszel akkor megakadályozza hogy kilazuljon.

Mikor még simsonom volt én is sokat szenvedtem a kipufogóval. Nem mondom hogy ez tuti tipp mert nekem is állandóan kifújt.

2014. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ú köszi :D és azt hogyan kell rátenni?
2014. márc. 5. 17:22
 3/3 anonim ***** válasza:

A biztosító lemezt feltolod a kipufogócsonkra, hogy a két hajtás rajta lefelé nézzen, a megakasztó fül meg a hengeren a felöntés felé, és fogsz egy olyan hollandert, amin van ricni a henger felé eső oldalán, és azt jól felcsavarod. Teszel közé réz! (nem alu) tömítőkarikát, a menetre teflonszalagot gazdagon, és akkor kifújni sem fog. Segít, ha szabsz egy darab lapos vasat, és a dob első bilincsét az alsó nagy blokktartó gumibak kapupántcsavarjához kitámasztod, Z vagy milyen alakban meghajlítva.


Nekem van ilyen merevítés a kipufogón, valamint hátul nem az a hosszú pálca van, hanem az utaslábtartó alá van erősítve, sose mozog, nem is lazul le.

2014. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!