Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sürgős! Keeway Focus 100 mi...

Sürgős! Keeway Focus 100 mi lehet a baj? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy Keeway Focus 100-as robogóm (2006-os évjárat)eddig, ment 100-110 km/h-t, de aztán hirtelen ez le csökkent 70-75 km/h-ra, közben "leszakadt" a kipufogóm, gondoltam az lehet a gond mivel 2T, aztán nem rég vettem egy szinte ugyan olyan kipufogót mint ami volt rajta (használtan) csak ez nincs leszakadva és nincs megsérülve szóval fel is raktam az "új" kipufogót, de így a max sebessége 80 km/h. Mi lehet a baj, hogy ennyire vissza esett a sebessége? Hozzá nyúlni, nem nyúltam, olajat öntöttem bele több, semmit nem csináltam rajta. És mintha úgy vettem volna észre, hogy a fogyasztása is megnőtt. Előre is köszi a válaszokat.

2014. márc. 4. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Kinyírtad.
2014. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És, hogyan? xD
2014. márc. 4. 22:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet amit vettel kipufogot benne van a fojtas.
2014. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És azt hogy tudom megnézni? És ha van benne akkor hogy tudom kiszedni belöle? :)
2014. márc. 4. 22:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Nezd meg eloszor toroknal ( ahol csatlakozik a hengerhez) nincs-e leszukitve a lyuk ha ott nincs akkor esetleg bent van a "csobe" ami ciki mert akkor masikat kell nezned ha tenyleg ez a baja
2014. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ebbe nincs folytás ugyan olyan a belseje és a külseje is mint ami volt rajta. Szerintem nem a kipufogó lessz a baja.
2014. márc. 5. 12:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat akkor nem tudom nehez elkepzelni mi okozza hogy 20-25 kisebb a vegsebeseg.
2014. márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én attól félek, hogy a dugó szétment :/
2014. márc. 6. 19:23
 9/9 anonim ***** válasza:
ugyanilyen focusom van 100-as. Lefogadom hogy (99%) 50 kipufogót vettél rá mivel lehetetlen gyári 100as kipufogót kapni (kerestem eleget) Benne lehet a katalizátor az fogja meg. Vigasztaljon az hogy elöbb utóbb szétesik majd. Nekem a régivel emelgette az elejét feltettem az újatt (használt) és már nem emelgette. Kb ennyi. Ha eltört volna a dugó akkor be sem indul egy kétütemű az esetek nagy százalékában.
2014. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!