Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gilera nexus 500 vélemény?

Gilera nexus 500 vélemény?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 20:13
 1/2 A kérdező kommentje:
vettem egyet ku.va jó
2014. jún. 24. 20:21
 2/2 anonim válasza:

lehet kicsit késői a válasz :) sorry...

nekem 2 éve álmom egy ilyen motor. Most végre hozzájutottam egyhez az idei évben... hát... új legjobb barátom lett. A futóműve egyszerűen fantasztikus, olyan mintha az aszfaltra tapadna az egész gép és nem érződik benne a sebesség egyáltalán. Találtam hozzá egy nagyon ügyes szerelőt is aki nagyon jó áron meg tud oldani hozzá szinten mindent ráadásul az alkatrész is szinte bármit kérek jó áron van sőt néha meglepődök hogy lehet ilyen olcsó? Yamaha-hoz vagyok szokva ott 10e alatt semmit nem kaptam még gáz markolatot sem :)


Írt róla egy nagyon jó, szellemes cikket egy újságíró ajánlom figyelmedbe olvasd el.. nagyon jól és valósághűen vissza adja az élményt a feelinget amit ad a gép.


[link]


Annyi ha ilyet akarsz akkor mindenképpen győződj meg róla valahogyan hogy milyen olajat használtak és milyen sűrűn cserélték.. Ezeknek az a lelke ha minden szezonban de max 8-10 e km-enként le dobják róla az olajat.

2015. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!