Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik normális hangú robogó...

Létezik normális hangú robogó (50cm3)?

Figyelt kérdés
Tervezek vásárolni egy kis robogót az autó mellé, munkába járni. Egy csomó, amit eddig az utcán láttam, vagy inkább hallottam, magas, visító fűnyíróhanggal "robogott". Létezik 50esben olyan, aminek "normális" hangja van? Úgy értem, olyan ami nem akaszt ki mindenkit körülöttem, meg engem sem?
2014. márc. 6. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
gyárilag minden motornak normális hangja van de a 2t gyárilag is visítós mivel 2t
2014. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magyarul nincs 4t 50ccm? Illetve ha ez a kérdés nagyon nagy hülyeség, akkor miért az? :)
2014. márc. 6. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Van 4t-s 50ccm, aminek normális, mély hangja van. Nem idegesítő visítós. Keress rá Googlen/Youtuben. Csak nincs nagyon elterjedve, mert lomhák.
2014. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan lomhák azok Kymco Agility például, esetleg újabb fajta Piaggio Zip. Mondjuk az utóbbit nem javaslom, egy halom szemét.
2014. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!