Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen golf V vagy Opel...

Volkswagen golf V vagy Opel astra H a jobb?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Őőőő, milyen szempontból?
2014. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a golf egy kicsit "minőségibb" de jó mind a kettő nekem
2014. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

pl a motor 1,4

egyik 80 másik 90 le golf lassabban gyorsul ?

2014. márc. 7. 14:55
 4/12 anonim ***** válasza:
azokkal a motorokkal mindkettő a "halott csiga a sivatagban" teljesítményére képes.
2014. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

DE nekem elég városba simán, G astrát vezettem már 1.4 90le


Nekem most felicia 99 1,3 68le van ehez képest a golf vagy az astra nekem biztos turos lenne :D

2014. márc. 7. 15:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg tökmindegy. A Golf egy jobb minőségű (kicsit talán túlárazott) kocsi, az Astra meg olcsóbb, és szintén jó.
2014. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Golf sokkal jobb.

Astrába elég az 1.4-es, de a Golfba minimum 1.6-os kell, abból is csak a FSI, ami 115 lovas.

2014. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Golf sokkal jobb."

Ez így egy általános kijelentés ugyan, de azt hiszem, igaz. Viszont városi helyváltoztatásra szerintem majdnem mindegy...megbízható az Opel is tudtommal.

2014. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyjából egy kategória a két autó.

Kinézetre nekem az Astra jobban tetszik, de ez szubjektív.


1.4-es benzines 90LE-s H Astrát pont csütörtökön vezettem legutóbb. Valóban alulmotorizált, de nem olyan vészesen, ahogy sokan eltúlozzák.


El lehet közlekedni vele, pályán is vígan tartja a 130-at. De ha szeretsz dinamikusan vezetni, vezetési élményben semmit nem fog adni. Előzésnél kötelező visszaváltani vele és nagyon körültekintően végrehajtani a műveletet.

Ugyan ez az autó egy nyomatékos 1.7-es dízel motorral olyan, mintha nem is ugyan ez a típus lenne. Összehasonlíthatatlanul jobban megy vele. Persze ha főleg városban használod, netán rövid távokra, akkor ez a lehetőség kilőve.

A G Astrával való összehasonlításnál azért azt vedd figyelembe, hogy a H azért jóval nagyobb tömegű, ezért valamivel lomhább lesz.

2014. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és az 1,6 motor mivel lenne jobb? dinamikusabb ? többet fogszt valaamennyivel ?
2014. márc. 8. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!