Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 2 vagy fiat punto s55?...

Golf 2 vagy fiat punto s55? Vagy van jobb a golf 2-nél ilyen áron?

Figyelt kérdés

fogyasztás megbízhatóság?

ha golf akkor 1.6 dízelre gondolok.

Autószerelő mondta ha jó a motor kivisz a világból.


fiat milyen lenne? Vagy tudnátok mondani jobb kocsit ilyen 300-400Eért?


2014. márc. 2. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább valami fiatalabbat, Golf 2 az összes öreg. Ebben az árban én a Ford, Suzuki, Peugeot, Opel négyesből keresgélnék.
2014. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

franciát nem akarok, suzuki egyeltálán nem jön be. Annyira csúnya, hogy nem nekem való az. Opel még jó is lenne. De valahogy az se az igazi. Néztem ezeket az f vagy g astrákat nincs ami ugy megfogott volna benne. 2es golf azért is tetszett meg, mert 1 jól néz ki. 2 most tudok egy jót, 3 mert olcsó minden hozzá. Igaz régebbi az biztos, de most aminek a kasznija rendben van és a motorja is jó mi baja lehet? :D fogyasztásra is ilyen 5l körül mozognak.


de kíváncsi vagyok még is milyenek lennének még ami jók. és kb ilyen tudással bírnak mint a golfok.

2014. márc. 2. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ránézésre okés, hogy motor és kasztni is rendben, de például ki mondja meg, hogy ennyi idő alatt hányszor fordult át az óra, vagy épp hogy vezették, nem feltétlen hogy lesz vele gond, de az esély mindenképp nagyobb mint egy 5-10 éves autónál.
2014. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Golf 2!!!
2014. márc. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Indokolni sem ártana...
2014. márc. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Golf. Bár az 1.6D-kkel már mind lementek a térképről legalább kétszer, nehéz belőle jót kifogni.


A fiat egy kis tejfölösdoboz, én rendkívül utáltam, mert a legkevésbé sem autószerű.


Viszont nemrégen volt a neten egy Peugeot 205 1.9D, utolsó szériás, villanyablakkal, meg hasonlókkal, 400-ért, patent állapotúnak nézett ki, szép metálfénnyel, ilyenekkel. A 205 egy kis gokart, de egész autószerű, bár a kis motorokkal( 1.0) nem nagyon megy. Viszont nem egy műanyag retikül, mint a Punto. Valamint igencsak élni akar, nem romlik el egykönnyen, ha az ember minimálisan odafigyel rá. 300-ért olyanok vannak, hogy megszólal.

2014. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!