Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Land rover discovery...

Van egy Land rover discovery td5 terepjárom. A probléma hogy a Kupplung felpuhult felénél kezd el fogni csak de akkor sem tudom sebességbe rakni. Tud rá valaki valamit mondani?

Figyelt kérdés
Volt màr alsó munkahenger csere is légtelenìtettem többször és nem jó.

2014. márc. 10. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fölső munkahenger is rossz. Ha gyorsan többször egymásután megpumpálod akkor sem jó?
2014. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, a felső 15 cm teljesen üresen fut semmi ellenàllàs. A közepétől keményebb de akkor sem fog a kupplung.
2014. márc. 10. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán még midig levegő lehet benne. Néha a kuplungból jóval nehezebb kihajtani a levegőt mint a fékből. Esetleg újra le kellene venni és kint megnézni, hogy működik. Nekem is Disco-m van (300Tdi), de még a kuplungig nem jutottam el a javításban :)
2014. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megnézem de visszafelé is légtelenìtettem màr majd 1 liter olajat nyomattam vissza plusz előtte 2 òràt öcsémmel légtelenìtettük a 2 emberes mòdszerrel. :)
2014. márc. 11. 08:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Az alsó hengert emiatt a hiba miatt cseréltétek, vagy folyt? Mert gyanús, hogy a fölső is behalt. Nem folyik belőle az olaj befelé?
2014. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az alsó henger gyenge volt egy kicsit folyni nem folyt csak nem nyomott eleget. Màr megrendeltem az új felső hengert folyni az sem folyik de lehet hogy visszafelé dolgozik. A baj az hogy 60 ezer Magyarban... Angliából tudtam nagynehezen szerezni 25 ért. Remélem működni fog. Amúgy az autó 2 évet vàrt a motor cserére egyhelyben... gyanítom hogy a rozsda ette meg... ja és mielőtt c vàgànyra került jó volt a kupplung. :)
2014. márc. 11. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, Angliában lényegesen jobb árak vannak mint itthon. Ez pl. egy kifejezetten olcsó hely:

[link]

Esetleg a bontott lehetett volna még egy alternatíva. Néha meglepően "sporttársi" áron találni alkatrészeket.

2014. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó oldal nem is ismertem még köszönöm szépen. :)
2014. márc. 12. 08:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit! Van még egy ilyen, ha nem ismernéd:

[link]

Itt betudod azonosítani a szükséges alkatrész cikkszámát.

Ez pedig egy jó kis csapat, akik szoktak összevont rendeléseket is csinálni Angliából, így csökkentve a szállítás költségeit:

[link]

2014. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!