Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 miért akadozik az...

Audi A6 miért akadozik az alapjárat?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy 2007-es Audi A6, 2.0 TDI automataváltós.Az a problémám vele hogy ha P-be rakom akkor elkezd az alapjárat nagyon ingadozni.Van hogy le akar állni ilyenkor magának ad egy kis gázt hogy ne álljon le de azután újra kezdődik.Másik fokozatban nincs probléma az alapjárattal csak P-ben.Menet közben semmi probléma sincs,rendesen megy,nem füstöl,nem gyengébb a motor,nincs hibakód.Minden lehetséges alkatrész már át lett takarítva ami ezt a jelenséget okozhatja.Akinek bármilyen ötlete van hogy mi lehet a probléma,kérem ossza meg velem.Előre is köszönöm
2014. márc. 10. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt azért jó lenne tudni milyen automata váltó van a kocsiban. Bár sok esélyt nem látok rá, hogy a probléma itt oldódjon meg.

Szerintem valami audis fórumban hamarabb fogsz megoldást találni.

2014. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Boros Attila Karoly ***** válasza:
Ugyan ez a kocsim ugyan ez az évjárat és nekem multitronik valtom van benne gondolom neked is.. Nekem isten ez a baja :D ingadozik az alapjárat p be lehet mindegyik a6 de amugy a kocsi hibatlan csak enyiw és neken nagyon minimalisan ingadozik
2014. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!