Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lett a BMW menő?

Hogy lett a BMW menő?

Figyelt kérdés
Menőbb, mint az audi.. és a mercedestől is..
2014. márc. 10. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hátsókerekes (audi nem) és fiatalos, sportos (régebbi mercik nagyon öregesek, újabbak már azér kezdenek jók lenni)
2014. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Ezt én se értem, 20 évvel ezelőtt úgy néztek ki, mint a kocka ladák. Sztem ez annyira feleslegesen felkapott dolog, mint az iPhone. Mindenki BMW-t akar, mert az menő. Sok olyan ember megveszi aki épphogy az árát ki tudja nyögni és nem gondol a fenntartásra... majd szid minden isten féleséget, hogy miért vette meg, mert sok üzemanyagot fogyaszt, meg ha elromlik benne vmi rámegy több havi fizetése. Sztem ha csak olyanok vennének akiknek tényleg futja is rá, fenn tudja tartani gond nélkül akkor nem lenne annyira menő.
2014. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a menő... számomra ez nem az, szóval nincs is mit magyarázni.
2014. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mivel akkor kb a mostani bmw-k 1%a maradna meg az utakon.
2014. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De hogy lett menő ? Ma már ez a legmenőbb, nem ez volt a kérdés.:)
2014. márc. 10. 16:56
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért egy Ferrari vagy Lamborghini menőbb.

Amúgy a fiatalok körében menő mert már 500-ért kapni rohadó szarokat amivel menőzni lehet.

2014. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 dirtboy ***** válasza:

ha a BMW a legmenőbb akkor ezt hová sorolnád?

[link]

2014. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mert prémiumautó, ezért drága, szóval menő. -Nem a 400 rugós szakadt rozsdaboglyákra gondolok, amit 3 autóból raktak össze-

Amúgy jó autó, nekem egy E60-as van. Nem azért mert menő, hanem mert szeretem a márkát, és kényelmes, jó autó (ha karban van tartva).


Az én álláspontom szerint:


A Merci zömében még mindig elegáns, de rohadt drága és unalmas autókat dob piacra, de annak is megvan a maga rétege.

Az Audi egy átmenet a kettő között, elegáns, de sportos autók, a családostól a "teljesítményőrültig" mindenki talál magának autót a márka kínálatából.

A BMW a sportos, fiatalos vonalat képviseli, a vásárlóköre szerintem olyan 45-50 évig bezárólag alakul, míg a Mercit inkább ezen életkor felett választják a kedves ügyfelek.

2014. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 BMW E30 325i Turbo válasza:

Azért lett menő, mert Magyarországra beviszik innen Ausztriából, vagy akár Németországból az olcsó 316i E36-okat és ezt a fiatalok megveszik, hogy felvágjanak a többiek előtt.


Ez nem is lenne baj, mivel huszon évesen mindenki kicsit több akar lenni a másiknál, csak nem tudják fentartani az autót ezért teljesen lelakják.


Tisztelet a kivételnek.

2014. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kinek menő meg hol?
2014. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!