Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta blokkból hogy szedjem...

Babetta blokkból hogy szedjem ki a csapágyakat?

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
kalapáccsal az a tuti
2014. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
úgy a degenerált agyadat kéne kiszedni
2014. márc. 10. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
a generált te csinálod ?
2014. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
valami értelmes embernek nemlenne kedve megkörnyékezni a kérdést?
2014. márc. 10. 23:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha gyürű 100% nincs már benn és nincs hozzá megfelelő lehuzatód akkor készíthetsz is. :)


Amire szükséged lesz: Egy csavar, anya, csődarab és alátétek.

Keresel egy rövid csődarabot, ráteszed a csapágyhoz, szépen feltámaszkodjon a blokkra, minél nagyobb felületre, a cső tetejére egy alátét nagyobb mint a cső átmérője, esetleg több is, hogy a csavar fixen fennmaradjon, a csavar másik végére keresel egy akkora alátétet ami a csapágy méretével megegyezik, ne csak a belsejével, hanem lehetőleg a külső méretével is, rá esetleg még pár alátétet aztán egy anyát... Megfogod a csavart és az anyát és tekered óvatosan, így ki tudod húzni anélkül hogy ütni kéne a csapágyat.

2014. márc. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
úgy a degenerált agyadat kéne kiszedni--mondod az 1-esnek. Ez mondjuk vita tárgyát képezheti ,hogy ki a degenerált, ugyanis igazság van a kalapácsban , mert én is azzal szoktam kiütni. Úgy hogy a csapággyal együtt az agyad is lóg kissé.
2014. márc. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egy perselybe van beleszorítva,és a másik oldala zárt
2014. márc. 11. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem 2 sebességes van noha szereltem olyat is de nem emlékszem rá hol van olyan csapágy. De ahogy irod akkor az egy zárt lyukban van? Ha igen akkor próbáld meg kenyérbéllel. Keresel egy olyan gömbanyagot ami illik a csabágyba, majd tömködj a jukba kenyérbelet ,majd amikor már nem fér akkor a gömbanyaggal tuszkoljad egy kalapács segitségével.
2014. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jav: lyukba
2014. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!