Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kiszakadt a féknyereg a blokkból?

Kiszakadt a féknyereg a blokkból?

Figyelt kérdés
Az aeroxomon a hátsó féknyeregnél az egyik csavar kiesett menet közbe én pedig utánna próbáltam fékezni. Meg is áltam, de úgy, hogy a féknyereg kiszakadt és beszorult a kerékhez. most úgy tudtam megoldani, hogy a másik csavar helyénél felfogattam, de nem nagyon tetszik ez a megoldás. Lenet, hogy blokkot kell vennem?
2013. máj. 8. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ha megvan a leszakadt rész, talán vissza lehet hegeszteni. De mondjuk a fék nem játék, én keresnék egy másik blokkot hozzá. Egy csavarral ne használd.
2013. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kormányon és féken nem spórolunk és nem tákoljuk!

Ez alap. Tehát ha nem tudd szakszerűen megcsinálni akkor csere.

2013. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem se tetszik ez a megoldás. Szerintetek használt blokkot megéri megvenni? Ha veszek akkor ugye meglehet csinálni, hogy átszerelni az ,, újba'' mindent? Nekem végülis csak a ,,váz'' kellene.
2013. máj. 9. 06:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a használt jó állapotú akkor megéri. És csak a hibás alkatrészt kell cserélni. A többi maradhat a régi.
2013. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!