Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Gilera DNA nagyon kicsi...

Egy Gilera DNA nagyon kicsi egy 25 éves 70 kilós férfias férfiállatnak? Vagy inkább Kymco Grand Dink?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 21:21
 1/8 A kérdező kommentje:
és 180 centi vagyok!
2014. márc. 10. 21:24
 2/8 anonim ***** válasza:
A férfiállat az nem 70 kilónál kezdődik szóval mind1
2014. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor hól? én izmos vagyok, és nem dagadt!
2014. márc. 10. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
nem te 1 pálcika vagy nem izmos
2014. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a csontok sűrüségétől is fögg ki mennyi kiló és hogyan. van aki 70 kilósan pálcika, de én mint könnyü csöntözatü, és vékony csontozatu izmos vagyok 11
2014. márc. 10. 21:32
 6/8 A kérdező kommentje:
110 es a mellkasom. ezt akartam írni. de ez a hu.gyos kis ku.rva laptop elküldte leírás közben...
2014. márc. 10. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Apa, hidd el Te ropi vagy. Én 176 cm-vel és 75 kilósan kezdtem edzeni. Most 100 kg körül már nem mondom magamat pálcikának.
2014. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na látom jöttek hasznos válaszok a kérdésre.

Nem rossz robogó, de kicsit szokatlan. Sportmocinak néz ki, csak ugye kicsinyítve. Tehát ha ráülsz, akkor az ember/motor aránya finoman szólva is groteszkül fog mutatni.

Ezen kívül, ha szeretsz lutrit venni, és sokat szerelni, meg a relatíve olcsón megszerzett, márkás, olasz gépedbe sok sok tízezret beleölni, akkor vedd meg. Én is szemeztem vele amikor a Kymco Super9-emet totálkárra törtem, de letettem róla, és vettem egy Benelli quattronove X-et (meg is bántam), fél évre rá vettem egy másik Kymco Super 9-et, és azóta boldogan hajtom, az olaszomat meg árulom.

Amúgy a DNA meg a Grand Dink nem is egy kategória. Hosszabb utakra egyértelműen a Grand Dink, ha vagánykodni akarsz, meg tuningolni, és sokat szerelni, akkor a DNA, de ha a szerelgetést ki akarod hagyni, akkor valami Kymco középtestűt vegyél (Super9, Super8, Cobra Cross/Racer, Agility, stb) megbízható márka, és a világból kimegy ha vigyázol rá.

2016. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!