Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Smart autót mennyire éri meg...

Smart autót mennyire éri meg venni?

Figyelt kérdés
Idén cserélni akarom az öreg Swiftem és arra gondoltam, hogy egy Smartot veszek, mert kicsi ezért gondolom bárhol könnyű átmenni vele illetve parkolni. Gondolom mérföldekkel kevesebbet is fogyaszt mint egy Swift. Árban is ugyanannyi mint egy Suzuki. Mik a vélemények róla? Mennyire illene egy ilyen autó egy 19 éves fiúnak?

2014. márc. 11. 18:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Semennyire.


Nekem van 1.6 Swiftem, LPG-vel, immáron a második. Városban 8 liter körül eszik, országúton 6,5.


A Smart konstrukciósan is egy vödör szemét, pont, mint egy-két 90-es években, illetve 2000-es években készült Mercedes. Mondom ezt úgy, hogy van Mercedesem is. (csak egy csöppet öregebb)


Ha parkolni akarsz, akkor Citroen AX, Peugeot 205. :)

2014. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Bár én lány vagyok, de én nem vennék/vezetnék egy ilyen autót! Nagyon kicsi, (még a 4 üléses Forfour is) és kövezzetek meg, de szerintem nagyon hülyén néz ki. Az árán pedig sokkal jobb autót lehet venni, amiben kényelmesen elfér az ember, és nőnek/férfinak egyaránt jó.

Volt egy pasi ismerősöm akinek volt ilyen autója, úgy nézett ki benne mint egy bohóc. Ha már egyszer autót veszel, vagy normálisat, vagy inkább semmit.

(És tényleg tipikus női autó)

2018. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!