Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Papír nélküli autót hogy...

Papír nélküli autót hogy lehet forgalomba helyezni?

Figyelt kérdés

Van a neten egy autóritkaság és gondoltam rá, hogy megveszem, de, hogy szerzek hozzá papírt? Van valami kiskapu a "P" rendszámon kívül?

Pl ha külföldön forgalomba helyezem, vagy hasonló?

Nem egy szétrohadt Ladáról van szó, hanem tényleg egy ritkaságról,amit kár lenne veszni hagyni.


2014. márc. 12. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

melyik az az autó?

és úgy tudom hogy aminek semmi papírja nincs, az soha többé nem lesz forgalomban.

2014. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egy Lebaron kupé, a hetvenes évek végéről.


De mi a nehéz ebben? Az csak egy papír. Lehet nyomtatni másikat. Az autó pedig közlekedésre alkalmas, tehát rossz lenne, ha egy egyébként hibátlan autó használhatatlan lenne csak azért mert nincs hozzá egy darab fecni.

Biztos van valami megoldás.

2014. márc. 12. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Valahogyan lehet.

Eredetvizsga, új AF-es alvázszám, satöbbi.

Így lehet.

2014. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
99%, hogy lopott az autó. Ha olyan szép meg minden, hát biztos nem szépítget senki egy autót se úgy, hogy majd a kertben állnia jó lesz. Ellophatták valami gyűjtőtől vagy ilyesmi emberkétől. Régi autókat könnyű is. Nincs bennük olyan durva cucc mint a maiakban.
2014. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem lopott. Többen is ismerik az elöéletét.


Szóval a lényeg, hogy mindenképp lehetséges?

2014. ápr. 12. 16:47
 6/6 Napkiraly ***** válasza:
Nagyon régi autókra van valami spec szabály. De ez túl fiatal lesz ahhoz. Szerintem max ha albániában lepapírozod.
2014. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!