Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó kereskedésben...

Használtautó kereskedésben mennyi üzemanyag lehet a kocsikban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tankolni kell bele, ha megveszem és viszem, de mégis...Gondolom van benne valamennyi, próbaúton csak nem hagy ott, ugye?
2014. márc. 12. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Próbaúton nem fog otthagyni, de csak pár liter lesz a kocsiban. Ha megveszed, akkor az első kútnál ne menj nagyon messzebb( kivéve, ha a műszer mást jelez, de az elég ritka).
2014. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Most volt egy cikk hogy a kereskedőhöz bevittek eladni egy verdát amiben elég ok benzin volt még, ezért pár hétig azzal járt.
2014. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem amatőr a kereskedő akkor azzal kezdi, hogy vagy szépen ereszti le rögtön a " feleslegeg " aztán elhasznája, vagy éppen hajtja kicsit a kocsit, míg nem fogy ki eléggé.
2014. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

Voltak olyan idők, amikor én új autót vettem üres tankkal kp-re. Bezzeg a hitelest teletankolták......, mert azon több hasznuk volt.

Balek voltam??

2014. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es nem voltál balek mert ezek ilyen szemetek de volt olyan barátom aki megalkudott az autóra a kereskedésben és mikor mondta neki aki ott volt hogy töltsük ki a papírokat a hitelhez és ő mondta hogy nem kell hitel alig akarták eladni neki a kocsit mert kp-ra kellett
2014. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!