Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B Kategóriás jogosítványnak a...

B Kategóriás jogosítványnak a megszerzésében mi a legnehezebb rész?

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
erre nincs válasz mindenki mást mond mindenki mástól fél mikor jogsit csinálja
2014. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a forgalom. Itt már az elméleti részt össze kell kötni a gyakorlattal, mialatt megtanulod ösztönszerűen kezelni az autót, körültekintő vagy, stb. Aztán a parkolás, ilyen-olyan manőverezés.


Ez sem feltétlen nehéz, csak itt már nagyon összetett a dolog épp ezért hosszabb a folyamat és sok odafigyelést igényel. Erre rá kell érezni, és ha nem megy, akkor gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni...

2014. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem a pénz volt :)

Akkor volt közel 100 papír a jogsi...és kerestem 40 ezret.

2014. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
a beiratkozás.
2014. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a forgalmi vizsga.

Az elmélet csettintésre ment, a forgalmin háromszor megbuktam. Annyira igyekeztem, hogy jól menjen, hogy görcsösségből hibáztam. Negyedszerre sikerült. De megvolt az eredménye is: sokkal többet gyakoroltam az oktatóval. Azóta százezer kilométert vezettem baleset nélkül, óvatosan vezetek.

2014. márc. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Forgalmi vizsga.
2014. márc. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Ami azt illeti kis városban élek, nincs nagy forgalom, szóval kicsivel könnyebb lesz.
2014. márc. 13. 06:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy ilyen kevés idő alatt még a vezetés maga sem válik rutinná, ezért a forgalomra figyelni sokkal nehezebb, mint később.
2014. márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs nehéz része. KRESZ vizsgára tanulni és gyakorolni kell, akkor elsőre meglesz. Forgalminál meg körültekintően kell vezetni. Ennyi.
2014. márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Közlekedni a forgalomba. Egyszerre figyelni mindenre. És sajnos ez sok idő mire rutinná válik. Mire meg lesz a jogsid annyi tudásod lesz hogy képes legyél forgalomba vezetni és koncentrálni mindenre. De sok sok km kell ,hogy mindez rutinosan menjen. Én friss jogsis vagyok és még egyáltalán nem rutin szerű pl az autót működtetni. Oda kell figyeljek mindenre, indulás előtt végig gondolni, hogy kézi fék ki kapcs, lámpa fel (ha szükséges), egyesbe tegyem, irányjelzés, körbe tekintés...stb, stb... Vagy pl még nem tudok egyszerre beszélgetni valakivel a kocsiba plusz vezetni forgalomba, mert nekem még nagyon oda kell figyelnem mindenre. Szóval ez a legnehezebb szerintem az egészbe. De mellette viszont egy olyan élményt ad h csak na :)
2014. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!