Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 318 tds-nél mennyi a...

BMW 318 tds-nél mennyi a kompresszió alsó értékhatár?

Figyelt kérdés
5 éve használom az autót, télen mindig nehezen indult, de 0 fok felett nem volt vele gond. Viszont az utóbbi egy hónapban, pedig már tavasz van, nagyon nehezen indul. Gyertyák jók, relé jó, adagolónál minden érték tökéletes, résolajcsöveket kicseréltem. Két szerelő nézett át rajta csomó mindent, most is szerelőnél van. Az előbb beszéltem vele telefonon, azt mondta, nagyon alacsony a kompresszió, 26 bar. Azt nem tudom, hogy melyik hengernél, vagy hogy mindegyiknél-e, de úgy tudom ez még jó. Elég sokat böngésztem, de szinte semmit nem találtam erről a típusról, de valahonnan az rémlik, hogy az alsó érték 22. Eszerint, elméletileg a 26-nak jónak kellene lennie egy 15 éves autónál. Vagy csak a szerelő akar magának egy "kis" munkát? Mert a motorfelújítás nem olcsó dolog. Jó még ez az érték?
2014. márc. 13. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg is találtam. A tömörítési arány lenne az?
2014. márc. 13. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a pontos váltásokat mondjuk nem tudom, de ebből már lehet tudni a gyári értékeket.
2014. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2014. márc. 13. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2014. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!