Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlásnál Ti mennyire...

Autóvásárlásnál Ti mennyire veszitek figyelembe az ár/érték (évjárat) arányt?

Figyelt kérdés
szóval h pl a coupek sokkal drágábbak a sedanoktól, megéri-e stb..
2014. márc. 13. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mindenki figyelembe veszi szerintem de ha tetszik 1 bizonyos autó akkor csak azon vagy hogy minél olcsóbban vedd meg a legmegfelelőbbet
2014. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

de az ár érték arány nem fontosabb attól h neked mi tetszik ?

mert most 2millióval többet ér 1 coupe ? :S

2014. márc. 13. 20:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha coupet-t akarok, akkor úgyis azt veszek, hiába drágább. Általában meg elsősorban az állapotot nézem. Ha valamiből sikerül találni egy nagyon jót, akkor azért hajlandó vagyok még a piaci átlagárnál is többet adni. Inkább megvenni legyen drágább, mint később az olcsón vett autót súlyos százezrekért, vagy milliós nagyságrendben javíttatni.
2014. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igeen, ezt értem. :) de srácok azt kérdeztem h most 2millióval többet adnátok egy coupeért vagy inkább sedant vennétek annyival olcsóbban ? azt a pénzt el lehetne költeni másra is...
2014. márc. 13. 22:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy coupé max újonnan kerül 2 millával többe.

Egy használható BMW E36 316i sedan kb fél milla, ugyanebből egy coupét is kapni ennyiért.

2014. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kinek mit jelent az ár-érték arány. Neked a sedanok értékesebbek, mert be lehet ülni hátra kényelmesen.

(Akkor már miért nem a kombi, vagy az 5 ajtó, abba még pakolni is lehet)


Másvalaki nem szállítja a gyerekeit, neki fölösleges a

4/5 ajtós, szeret haladósan menni, neki azt jelenti a jó ár-érték arány, hogy megvehet egy Coupe-t 3000-s motorral, és kedvére nyomhatja a gázt. Nem szállít vele mosógépet, ellenben magassarkús, miniszoknyás csajokat annál inkább.


Van aki ki nem állhatja a műanyag autókat, ezért nem is vesz olyat. Nem ad ki olyanra pénzt, ami 1980 után készült. Neki az ár-érték az, hogy ritka veteránautókat vesz, ami k*vajól néz ki, és később akár haszonnal is továbbadhat rajta, ha akar.

2014. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
BMW sedanba nem szállhat be miniszoknyás csaj ?:D
2014. márc. 13. 23:54
 8/12 anonim ***** válasza:
csak azt figyelem
2014. márc. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem. De a diszkó előtt mégis az SLK Mercik, meg a Porsche Boxsterek sorakoznak, nem a Renault Thaliák, és Fiat Multiplák.


A BMW-ket meg szerintem hagyjuk. Nincs már olyan kérdés itt az oldalon, amiben ne szerepelne a BMW szó a válaszok között.

A BMW lett az új Suzuki Swift. Mindenkinek az van.

Annyira tukmálják szegény emberekre, hogy az hihetetlen. Nem egy kérdést láttam, hogy sportos autót szeretne az egyén, és 10-ből 6 válasz az, hogy vegyél 320D-t. Mert az sportos. Mert az Béjemvéj. Az agyam eldobom :-D :-D

De ne menjünk bele, mert ez nem ide tartozik.


Tudom, nem leszek túl népszerű ezzel a válasszal, várom a fekete pontokat.

2014. márc. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én maximálisan az adott eszköz funkciója szerint mérlegelek első körben. Amikor azoknak a szempontoknak megfelel a dolog, akkor jöhetnek a szubjektív szempontok.
2014. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!