Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha YZF r125 első olajcseré...

Yamaha YZF r125 első olajcserénél gond ha később viszem kb 100-150 km-rel olajcserére?

Figyelt kérdés
Eredetileg 1000nél kellene.

2014. márc. 14. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mai fejjel semmiképpen nem 1000-nél, hanem sokkal előbb cserélnék olajat egy új motorban (mindegy, mit hajt).
2014. márc. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kata kata ***** válasza:
Nem gond.
2014. márc. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

gyakorlatban ,nem árt ha szezononként cseréled,szerintem,bár azt be kéne tartani ami a kezelési útmutatóban van.

Viszont cinkes hogy egy motoros szervizbe viszi még az olajat is lecserélni....Nem azért és mi van akkor ha a gyertyát kell cserélned?Mert előfordulhat hogy egyik pillanatról a másikra lehalnak a gyertyák....

Legalább egykét alap dolgot tanulj megcsinálni rajta!

ÉS mellesleg olajnál is érdemes a jófélét beletenni.

2014. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik,

Ez mind igaz,amit leírtál.

Egy évig voltam tulajdonosa 50ccm es 2t sportnak. Tudniillik,azt állandóan szervizelni kellett. Nem vagyok motorszerelő,de a gyertyát kicserélni és a láncot meghúzni nem nagy kunszt számomra.

A 4t motorok újak nekem,nem kezdenék bele ismeretlenbe.Az első olajcsere ingyenes a kereskedésnél,mivel új motor,átnézik,nem e lett valami vele a bejáratás során. Én kérek elnézést.De azért köszönöm.

2014. márc. 14. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy új :) Úgy értem a szervizt :)

Jó okés,tudom nem kell mindenhez érteni,de ilyen alapot pl az olajcsere,szűrők cseréje,ezt érdemes,és nem nagy cucc,nem olyan mintha a motor belsejébe kellene bütykölni valamit :)

Amúgy milyen a moci?

Mennyi az utazója?Gondolom még nem húztad neki bejáratás alatt...

2014. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utazója ilyen jó kis 100-as.Meg vagyok vele elégedve.Állitólag 130 at viszi.Nekem az elég,úgy sem versenyezni járok vele.Sőt...
2014. márc. 16. 09:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Az jó! :)

Akkor megéri a pénzét!

2014. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!