Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3000-3200 euróig milyen autót...

3000-3200 euróig milyen autót vegyek? Több szempont is van. A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Németországban gondolkodom és ott szeretnék venni egy autót. Ami fontos, ne legyen szervizigényes, legyen jó megjelenése, benzines legyen de falja. Eddig amivel szemeztem az a Mazda6, de minden jó ötletet elfogadok. A válaszaitokat előre is köszönöm!

2014. márc. 14. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ált. a külföldi vásárlásról lebeszélős vagyok, mert sok a buktatója. Előbb itthon néznék körül. A Mazda 6 jó választás és az egyik legrizikómentesebb használtan. Digitális szervizkönyvesek, a szervizekben nagyon odafigyelve vezetik. Ebből itt is van bőven miből választani jó árban.
2014. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ford mondeo, opel vectra, vw passat
2014. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
volvo s40 jutott még eszembe
2014. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Mazda 6-tal inkább a Volvo S60 van egy kategóriában.
2014. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bmw e46 316, 318, 2002 utáni
2014. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy korábbi S60-at néznék, most a Volvók felkapottak lettek,szépek, elegánsak, kényelmesek, jó motorral.

De talán a Mazda 6 mindegyik közül statisztikailag a legmegbízhatóbb, jól néz ki és a legkevesebbet fogyasztja.

Úgy látom, megjelentek a BMW ajánlgatók is. Épp E46 nem lesz meg 1.5 millió alatt, csak roncs kapható 1 millióért, ami még félmilliót el fog nyelni a javításokkal. Egyesek semmiből nem tanulnak.

2014. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kedves válaszadó volvoból is prémiumnak számit az alkatrészárban, állapotra ugyanolyanok vannak ennyiért mint bmw-ből, csak a bmw megbizhatobb kényelmesebb gyorsabb és kevesebbet fogyaszt, azonban ennyiért valóban hulladékok vannak, én személy szerint Mondeo 1.8 benzint néznék olyat már vezettem jól megy és baromi nagy az utastere
2014. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"bmw megbizhatobb kényelmesebb gyorsabb és kevesebbet fogyaszt"

Ezt alá is tudod támasztani valamivel? :D

2014. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
mivel a gyakorlati példák itt mindig sántitanak ezért nem is próbálkozok de a kedves kérdező üljön be és menjen mind két autóval és megtudja :D vagy böngészen egy kicsit [link] a fogyasztásokról itt olvashat meg keresgethet [link]
2014. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!