Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne ezt az autót...

Mennyibe kerülne ezt az autót szép állapotúra javítani?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 14. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Amit a javítás elvinne meg a papírozás, annak árát hozzátéve, vagy olcsóbban is, de vehetnél sérülésmenteset. Kb 300 k lenne.
2014. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hmm az nem is olyan sok
2014. márc. 14. 11:07
 3/13 dirty válasza:
56%
Mondjuk veszel bontott lökhárítót (nem csak külsőt) csomagtérfedelet, lámpákat, az kb. 200.000 Ft. Aztán még a c oszlop, hátsó sárvédő kilakatolása, stb. Aztán még fényeztesd le. 500 ezer biztos lenne de lehet sokkal több is, és akkor még nem tudjuk, hogy a futómű sérült-e.
2014. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ki kell gittelni, hammeriteval lekenni, szikszalaggal rögzíteni a csomagtartót, és kikalapáklni viszonylag egyenletesre, így közlekedni vele, eladásra pedig megjavítani.

20-30 ezer ft anyagköltségen.

ha szépen akarod többszázezer

2014. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Nézd meg a pótkerék mellett a csomagtér alját... kapott ez a kasztni akkora pofont, mint ide Lacháza.

Ha karosszériás vagy, van padod a karosszériajavításhoz, akkor lehet benne fantázia - bár az ára akkor is kérdés. Na meg akkor nem itt kérdeznéd, hogy mennyi lehet.


Laikusként jobban jársz minden valószínűség szerint ha nem veszed meg ezt a példányt.

Persze, olcsó, a közepétől előre oké állapotú - a hátulja meg rommá van törve. Meg lehet csinálni, mert mindent meglehet. Figyeld a hirdetést, amelyik törött kocsit nem veszik meg 2-3 hét alatt, ott bizony az az ok, hogy nem kell senkinek. Mert nem lenne jó üzlet.


Én feltettem annakidején a gazdasági totálkáros Berlingo-t, az első két napban 5-en hívtak, az egyik (karosszérialakatos a szomszéd városból) el is vitte. Pedig ott is csúnya volt a helyzet miután az egyik családtagom megpörgette az autót a szántáson: az elejéből mutatóba maradt csak ez-az, motor elmozdult hátra az ütéstől a motortartók bekötéseivel együtt, tető hátulja megrogyva, jobb A-oszlop megrogyva...

2014. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

és az első lökhárítón is van sérülés!

rengetegbe kerülne megcsinálni, nem 300 ezerbe, fél millió felett lenne az ára. és még nem is lenne tökéletes

2014. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az elején hol sérült? A karcolás a lökhárító sarkán? Ami mindennapos dolog? Én szépnek látom az elejét és a hirdetésben is csak annyi szerepel, hogy a hátulja sérült.

Attól még igen drága helyrehozni. Ahogy AK is írta, ezt rendesen farba találták. Nem csak a karosszéria elemek, hanem az alváz is megroggyant. Én inkább 1 millióra tenném a javítási költségeket. Ha már javítják, akkor legyen szépen megjavítva. Ahogy látom úgy számolták ki az árát, hogy a hasonló autók használt piai árából levonták a javítás várható költségeit.

2014. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt már húzatópadra rá kell rakni, oszlopok sérültek. Hanyagold!
2014. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
attól mert mindennapos dolog, attól még szúrja az ember szemét vásárláskor. és szerintem csak Budapesten mindennapos dolog, mert felénk nem mindennapos dolog. annak a javítása is mindimum 10 ezer forint
2014. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz, hogy patent legyen simán bele kell locsolni a vételárat. Irreálisan sokba kerülne rendbe rakni.
2014. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!