Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne ezt az autót...

Mennyibe kerülne ezt az autót szép állapotúra javítani?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 14. 10:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok vitatkozni, de karcmentes használtautót én még nem láttam. Pedig rengeteget láttam mindenfelé. Legfeljebb a gazdájuk szerint karcmentesek. Azért is kerülnek használtan annyiba amennyibe a kopásokon kívül, mert már nem makulátlanok. Akit zavar, annak a legjobb megoldás az új autó. De még az sem. Most vett valaki akit ismerek új autót. 2 hetes is alig volt, a bevásárlóközpont parkolójában megcsikarták az oldalán. Egy hónap múltán valaki rányitotta az ajtaját és lett egy kis horpadás egy azóta már letakarított festéknyommal. Ha csak ennyi "baja" lenne, akkor rohannék megvenni ezt az autót.
2014. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát ez az amit az utolsó írt, hogy a legtöbb sérülést nem is a gazdája okozza az autónak, hanem más idióták, akik a zsiguli ajtót neki ba sszák az új autónak, a zsigulist nem érdekli hogy jajj egy picike festék lejött a zsiguliról,

mi is vettünk új autót, kb másfél éves volt mikor egy terepjáró beledurrant hátulról menet közben, a lökhárítót kicseréltettük, a terepjárós fizette természetesen, de nem lett már olyan mint előtte, mert az alatta lévő vasakat is meg görbítette és az egyik oldala lóg majdnem fél cm-et.

akkor egyszer 5 percre bejött a fater, mire kiment addigra valaki nekiment a jobb elejének, de az elhajtott, így a saját költségünkre kellett kijavíttatni a lökhárítót.

meg a legtöbb festékleverődés az előttünk menő kamion feldobálja a kavicsot, és az mind a kamion mögött menő ember motorháztetején vagy éppen szélvédőjén landol. mert egy kavics eltalálta a szélvédőt, nem repedt be, de kitört belőle egy kicsike darab, és egyszer nyáron megsütötte kb 20 perc alatt a nap, utána elkezdte fater mosni, és ahogy ráengedte a vízet, rögtön majdnem a tetejéig elrepedt, kb 30 cm hosszan végigrepedt.

meg rengeteg leverődés van mert pl ráesik egy fa gally, vagy az előttünk menő jármű feldobja a dolgokat.

2014. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ahoz hogy ez teljesen jó legyen 1 millióval bőven lehet számolni.. 300ezer pedig lehet fel villanyozott de esélytelen 8szerintem)
2014. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!