Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsősegély vizsgára mivel...

Elsősegély vizsgára mivel gyakorolhatnék?

Figyelt kérdés
Nemsokára elkezdem a "B" kategóriás tanfolyamot, és előtte át szeretném nézni, csak nem nagyon tudom hogy mit kéne tanulnom. Gondolom vannak akik nemrég szerezték meg a "B" kat. jogsit, és tudnának ajánlani valamilyen online könyvet, programot, vagy valami hasonlót.
2014. márc. 14. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell rá gyakorolni. Amit a tanfolyamon mondanak, azokat jegyzeteld le, és tanuld, én is így csináltam.
2014. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bőven elég ami a tanfolyamon lesz, azt írd le és kész.. én alig tanultam a vizsgára szinte át se néztem, és még is meglett :) nekünk 3 nap alatt leforgott vizsgával együtt, első nap jegyzetelés másnap gyakorlás és harmadnap vizsga egyből :)
2014. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. márc. 14. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!