Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki GS 500 jó ötlet egy...

Suzuki GS 500 jó ötlet egy Simson után?

Figyelt kérdés

Elkezdtem az A2 jogsit és mire meglesz, szeretnék egy motort, amit nem növök ki 1-2 év alatt és megbízható. Jò választás lenne?

GS 500 E vagy GS 500 F a jobb?


2014. márc. 15. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó választás.Nekem GS500F-em van,de hamar kinőhető.Ellenben egyszerű,mint a faék,és olcsó az alkatrész hozzá.
2014. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát jóval erősebb mint egy Simson de ha ésszel csinálod akkor jó a választás :) Nagyon jó motorok!
2014. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó motor az, de a simson után azért ésszel :)


Az F az idomos emlékeim szerint, azok újabbak, drágábbak. Az E az idom nélküli, abból olyan 3-4 százért vannak régebbiek.


De megnézhetsz akár Kawasaki ER5-öt is, azok is jó darabok, csak hogy legyen összehasonlítási alapod.

2014. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 VarMa ***** válasza:

ahogy #3-as irja a gs500 mellett erdemes ranezni az er5-re is, nagyon megbizhato motorok, nem veletlenul hasznaljak oket a motorosiskolakban is...

Bar a simson utan hatalmas ugrasnak fogod erezni de eleg hamar kimotorozod majd, ha tenyleg hosszabb tavra tervezel ahogy irod erdemes lenne nezni valami 100le kornyekit, azzal elleszel nagyon sokaig...

2014. márc. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, vehetnék is egy 100le motort, de azt A2 jogsival nem vezethetem. Azért néztem 30-35kw-os motort, mert az azért már elég erős. A Kawasakiról még nem hallottam, de utánanézek.

Köszönöm a válaszokat.

2014. márc. 16. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!