Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat ibiza 1,4 2004es evjarat?

Seat ibiza 1,4 2004es evjarat?

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem, hogy elso kocsit nezek seat ibiza 1.4 es motorral neztem, arra lennek kivancsi, hogy mennyire megbizhato auto es fogyasztasilag meg tobbi szempontbol mire lehet szamitani nalla?

Mivel elso kocsinak valot nezek, igy nem igen tudom milyeneket lehetne venni, ugy nagyabol 800ezerig es 10evesnel oregebbse legyen , megbizhato autot szeretnek amit nem kell allandoan szervizbe hordani mert valami meghibasodik.

Elore is koszonom a segitseget ha valaki tud otleteket adni!



2014. márc. 15. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó választás a Seat. Itt tudod megnézni, mennyit eszik a járgány: [link] Az utóbbi 10 évben nem nagyon van olyan, hogy "rossz", "megbízhatatlan" autó. Ha az, akkor arról a gazdája tehet. 6-800 000-es árkategóriában én ezeket javaslom még neked: Skoda Fabia, Opel Astra G, Opel Corsa C, Suzuki Ignis, Kia Picanto, Fiat Punto, Ford Fiesta, Hyundai Accent, Peugeot 206, Nissan Almera, Renault Thalia, Renault Clio, Mitsubishi Colt, Fiat Stilo, Hyundai Getz. Esetleg, ha nem olyan fontos a kor, nézhetnél pár évvel idősebb első szériás Toyota Yarist vagy Vw Polo IV-et.
2014. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én inkább egy 1,6-1,8 Focust választanék ennyi pénzért. A 2004 utáni darabok nagyon jó konstrukciók.
2014. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!