Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki segítene mi lehet az...

Valaki segítene mi lehet az astrámmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok

F Astra 1.6 8 szelepes az autóm

Az lenne a gondom hogy ingadozik az alapjárata az autónak és amikor megyek vele és hzatom akkor nem gy reagál a gázra ahogy kell gondolkodik meg szaggatva gyorsul de aztán elkapja és megy rendesen. viszont mikor elértem a sebességet amivel haladni szeretnék akkor szaggat az autó és dadogva megy. De viszont van amikor le is áll és akkor nagyon nehezen akar elindulni. Ha valakinek lenne valami ötlete hogy mi lehet a baja az segítsen mindenkinek az ötlete tanácsa érdekel. Előre is köszönöm



2014. márc. 15. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy alapjárati léptetőmotor tisztítás, vagy csere, talán megoldaná a problémád...
2014. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyet ugyan ilyen motor akkor csinált mikor:

- koszos volt az alapjárati motornak a kúpja

- összetört a katalizátor belseje és eldugult a rendszer

- kopogásérzékelőnek a csatlakozója oxidálódott

Nem világít az "check energie" narancssárga lámpa? Ha világít akkor tudok segíteni benne akkor írj privátot.

2014. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még megnézném egy másik gyújtótrafósorral is, mert annak a hibája szokta pont ezeket a tüneteket produkálni.
2014. márc. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja nem figyeltem, hogy 8 szelepes, akkor lehet gyújtókábel kontakt hiba.
2014. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat átnézem a gépet megy a zöld köszi
2014. márc. 15. 22:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!