Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gilera Stalker robogóval...

Gilera Stalker robogóval szerintetek mennyi az a maximális km amit meglehetne tenni egy huzamban leszállás nélkül (Bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Egy 2006-os Gilera Stalkerem van. 7000km van benne. 6l-es tank. 3l/100 átlag fogyasztás. Az volna a kérdésem hogy meg lehet-e tenni 140km-t egy huzamban vele? Ha meg lehet mennyit kéne pihenni-e utána? Mert én 6-7 órával később indulnék vissza újra 140km-t megtenni. Esetleg az sem rossz ha 2 részben teszem meg, de akkor mennyit kéne pihennie 70-70km közt?

2014. márc. 16. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem vállalnék be 140km-t.

Eddig 40km-re mentem robogóval egyszer de az úgy pont elég volt. Esetleg még 50km-t bevállalnék de többet nem.

2014. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
[link] Maga a motor így néz ki, ha nem ismerné valaki. A tesztek alapján a többi robogóhoz képest jobban bírja a Magyar utakon való közlekedést. Ebből gondolom hogy lehetséges lenne vele megtenni ennyi km-t. Azért köszi a tapasztalatod.
2014. márc. 16. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!