Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb. mennyit kellene költeni rá?

Kb. mennyit kellene költeni rá?

Figyelt kérdés
Van egy 98-as 46000 km futott Kawasaki Eliminator125 ami 6 évet állt garázsba.Ennyi idő után mennyit kellene költeni rá,hogy újra működőképes legyen?Miket kellene cserélni rajta?(Én nem értek hozzá)

2014. márc. 17. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megállapítani hogy mennyit kellene költeni rá? Látni kellene a gépet. De ha 6 évet állt akkor szerintem benzincsövet mert vagy elernyedt vagy bekeményedett ami eltörhet és szivárogni fog a benzin, ha vízhűtéses akkor a hűtőt átmosni és a csöveket szintén megvizsgálni, gyertyát azt kapásból, fékeket átnézni hogy nincs-e beragadva esetleg abba is cserélni amit kell, jó esetben a szimeringeket nem kell cserélni de ha állt akkor nagy valószinüséggel azt is mert már nem rugalmasak és nem zárnak rendesen, kitisztítani a karburátort, tömítéseket átnézni, én a tankot is megnézném hogy annak milyen a belseje és szükség szerint azt is kitakarítanám, kábeleket átnézni nincs-e valahol bekeményedve a szigetelése és eltörve ezeket leszigetelni hogy ne legyen zárlatos, gyertyapipa kábelt cserélni, benzin szűrőt kicserélni nagyjából ennyi ami hirtelen eszembe jut de ha valaki kezelésbe veszi akkor még jöhet pár apróság. És hogy ez mennyibe kerül azt nem tudom megmondani mert nem tudom mi is kell bele de ha csak apróságok kellenek akkor szerintem 20 ezerből kijön + a szerelőnek amit fizetsz ha nem te csinálod
2014. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na jó de a lánc,gumi meg a hasonló "apróságokkal" mi a helyzet?
2014. márc. 18. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!