Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 525d milyen árba érdemes...

BMW 525d milyen árba érdemes nézni ahol már nem vernek át és nem kell sokat költeni, vagy nem is kell rá költeni egy darabig!?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen 525d-t szeretnél. E34/E39/E65/F10?


BMWnél mindig azt szoktam javasolni, hogy érdemes felmenni a BMW hivatalos oldalára, ott megkeresni a használt autóknál a BMW Premium Selection kategóriát,ott csak nagyon jó állapotú, végig márkaszervizelt, relatív keveset futott, bevizsgált modellek vannak. Cserében azért drágábbak, mint amit a használtautó.hu-n találsz.

2013. okt. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A használt piac nem így működik, ilyet a szalonban kell, hogy keress...


A használt piacon az, hogy valami drága nem garancia rá, hogy nem egy roncs (max. arra, hogy jól néz ki kívülről és egy balekot meg lehet vele fogni), míg ha valami olcsóbb sem jelenti közvetlen, hogy valami egy pénztemető.


Én pl. most vettem egy autót magamnak a piaci átlagár feléért. A hirdetés is szörnyűnek tűnt, maga az autó sem volt "kipolírozva", mikor megnéztem. Karcok, dzsuva, stb... De megvettem, mert nagyon olcsó volt. Még látatlanba bevásároltam hozzá egy csomó alkatrészt, amit gondoltam úgyis ki kell cserélni. Aztán mikor levittük az aknára a kocsit rá kellett jönnünk, hogy egyszerűen arról van szó, hogy a régi tulaj az autó kinézetére totál igénytelen volt, de műszakilag olyan kifogástalan állapotba tartotta a gépet, hogy az alkatrészek 80%-át eltettem későbbre...


Viszont mivel az autó úgy nézett ki, mint amit tegnap toltak ki egy csirkeólból így kutya nem vette meg, ezért volt olyan olcsó.


Egy szó mint száz, keresni kell. Nem ár alapján, meg kell nézni sok autót és lehetőleg a típust ismerő hozzáértővel felmérni az állapotot.


Ha régi 525D-t keresel akkor nyilván nem fogsz minden autóhoz elrángatni egy szerelőt mondjuk 10K munkadíjért, de ha 5-6M-s pár éveset keresel akkor már érdemes beáldozni ennyit, nehogy belefuss egy fulltotálkár ausztriai árvízkáros autóba.

2013. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, 2003-as évjáratokat nézegettem eddig! Van egy kerekedés (pesti) ahol garanciát is vállalnak rá. Van külön weblapjuk,szervíz stb úgy hogy nem tudom, hogy mennyire lehetnek korrektek.
2013. okt. 20. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!