Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha minden igaz a hétvégén,...

Ha minden igaz a hétvégén, elhozhatom a kereskedesből a PriusIII ( premium) mat amire cseréltem a kis Yarisomat! Nincs Magyar nyelvű leirasom hol tudnak beszerezni egyet vagy csak Kölcsönözni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin biztos van. Kereskedésben esetleg?
2014. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván adni fognak hozzá, mit gondoltál? Odadobják a slusszkulcsot, aztán nyomogasd a gombokat amíg rá nem jössz hogyan működik? :D Egy csomag fogpiszkálót nem lehet úgy forgalomba hozni Magyarországon, hogy nincsen rajta magyar nyelvű leírás...
2014. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Holland inport ezért nincs magyar papír. Márkaszervíz nagyon drágán adja 10.e. Ezért keresgélek magam.
2014. márc. 17. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Könnyebb lenne a helyzet, ha angolul tudnál...picit sem megy? Mert akkor nézhetnél mondjuk youtube videókat, biztosan csomó review van fenn.

Ha minden kötél szakad, akkor viszont én a helyedben nem fillérb*sz*skodnék azon a 10e Ft-on, ha már 10 millió körüli autót veszel...

2014. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megírhatnád, hogy milyen a Prius III.


Itt van egy angol nyelvű leírás:

[link]

2014. ápr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akinek van Priusa annak a 3 nem lesz újdonság hisz a technologia ugyan az mint a régebbi változatba.

Nekem ez az első priusom de az biztos hogy a következő is csak hibrid lesz.

((((Ürtechnologia))))

Egész nap sorolhatnàm mennyi jó megoldás van benne

Ami szerintem mindenkit érdekel az a fogyasztás nos amít a gyártó igér tartható.

Odafigyeléssel 3.9l

Normál vezetés 5.5 5.7l

1500kg teljes értékű autó SZUPER

Mindenkinek ajánlóm menjen el egy tesztvezetésre.

2014. ápr. 26. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!