Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok egy...

Milyen autót ajánlanátok egy egyetemista srácnak?

Figyelt kérdés
Lehetőleg kis autó legyen, takarékos, megbízható. Használtan kellene

2014. márc. 17. 17:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
A legfontosabbat kihagytad hogy mennyiért ?
2014. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Fiesta, Punto, Corsa/Astra ?
2014. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
trabant
2014. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Citroen Saxo 1.5D vagy Suzuki Swift 1.0/1.3
2014. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
Ahogy az előttem lévő is írta Suzuki Swift 1.0 vagy 1.3 Kis fogyasztás, kevés biztosítás. Olcsó alkatrész, kevés hiba lehetőség az egyszerűsége miatt és megbízható.
2014. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. márc. 17. 17:28
 7/25 anonim ***** válasza:
Én is a Swift-et ajánlom, ha nagyon számít a fogyasztás, és nyugisan vezetsz, ezres motorral.
2014. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
20%
Bármelyik 90-es évekbeli csajkocsi jó lesz neked. Swift-et ne, mert azt nagyon lenézik és letúrnak az útról, meg az egy koporsó, de a többi elmegy úgy ahogy.
2014. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
F Astra.
2014. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Takarékos megbízható autó jó egy kis swift is.


"Bármelyik 90-es évekbeli csajkocsi jó lesz neked. Swift-et ne, mert azt nagyon lenézik és letúrnak az útról, meg az egy koporsó, de a többi elmegy úgy ahogy."


Pont csak az ilyen gyökerek művelik ezt mint te.Akik bekattannak az úton ha meglátják, hogy egy suzuki megy előttük és még akkor is megelőzik ha bele döglenek is!

Érdekes módon nincs szuzukim ,de nem idegesít ha megy egy előttem ha meg lassabban halad mint én akarnák akkor megelőzöm ,de lehet Vw ,Audi,Toyota, BMW is akár,viszont senkinek nem mászok a seggébe csak kötekedésből ugyanis általában a játszadozásokból lesznek a balesetek.De az ilyen gyökereket mint te akik bekattan egy suzuki láttán el kéne tiltani a vezetéstől örökre.Ugyanis nem a suzukisok tehetnek arról,hogy a hozzád hasonlók barom módjára közlekednek az úton!

2014. márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!