Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsont vagy yamaha dt vegyek?...

Simsont vagy yamaha dt vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most leszek 14 éves és 45 kg,160 cm vagyok szerintetek melyik lenne jobb tanuló motor megtudnám tartani egyátalán a motort?

Milyen motorokat ajánlotok még ?



2014. márc. 18. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:

simson s51 e nem tuning inkább gyárias,a dt nagy lenne neked

azrt mondom h gyárias,mert akk biztos h nemlesz vele baj

2014. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én a régi yamaha dt-re gondoltam

De akkor a simson jó lesz azt mondod?

2014. márc. 18. 13:04
 3/6 anonim válasza:
A simson tökéletes, élmény vele menni, olcsó az alkatrész, megbízható és ha jól van megcsinálva, és nem egy széthajtott darabról van szó jól is megy, és nem is olyan nagy. Szóval simson, a yamaha dt is jó de 6 sebis, foyton váltogathatsz, drága az alkatrész, nem tudod otthon szerelni, és jóval drágább mind a motor, mind az alkatrész. Simson mindenképp, csak jó állapotút kell kifogni.
2014. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kerdesek gyakori válasza:
dt 50 sokkal jobb
2014. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Szóval simson, a yamaha dt is jó de 6 sebis, foyton váltogathatsz,"ez jó akkor te vegyél robogót ott nem kell váltogatni "drága az alkatrész, nem tudod otthon szerelni, és jóval drágább mind a motor, mind az alkatrész."az alkatrész drágább de többet is bír és lehet otthon is szerelni a dt is semmi különbség nincs max az elektronika de az általában nem szokott tönkremenni
2014. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Simson s51!!!

A SIMSON-OK 10-20 ÉV UTÁN IS MOTOROK MARADNAK!


SIMSON FOREVER!!!!!!!

2014. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!