Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50-es Yamaha robogómból eddig...

50-es Yamaha robogómból eddig folyt a benzin. A légszűrő befogása után helyreállt, ettől hogyan tudott megjavulni?

Figyelt kérdés
Magától nem javulhatott meg, mást meg nem csináltam vele ezen kívül. Egy szerelő javasolta hogy a légszűrő nyílását fogja be, és úgy rúgjam be a robogót. Mikor rúgtam, éreztem az ellenállást, a kompresszió megnőtt. Kb 4.-rúgásra be is indult, és azóta (3 hete) hibátlan, elsőre indul, és egy csepp benzin se folyt. A karburátorban se volt valami oké, de az eredendő hiba a vákuumos benzincsapból eredt, mert ha elzárt volna, akkor nem folyt volna semmi. Mi az oka hogy megjavult ettől a módszertől?

2014. márc. 17. 15:10
 1/3 A kérdező kommentje:
(Semmi nem lett cserélve, a karburátorban sem és a benzincsap se). Volt hogy egy tálba folyt ki kb 1 liter egy nap alatt, a légszűrőházról lecsöpögve.
2014. márc. 17. 15:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fel volt akadva az uszód a karburátorban és azért folyt a benzin belőle és most már nincs felakadva és rendesen funkcionál és elzár ha megtelik a karburátor én erre tudok gondolni csak
2014. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hinném mert korábban is szét lett szedve a karbi és nem volt fennakadva az úszó.
2014. márc. 17. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!