Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Probe 2.5 24v fogyasztás...

Ford Probe 2.5 24v fogyasztás csökkentése megoldható valamilyen módon?

Figyelt kérdés
Akár chiptuningal vagy egyéb más módon ebből a benzintemetőből ki lehet hozni egy átlag 9l körüli fogyasztást?

2014. márc. 19. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem sűrűn.
2014. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik probe-ről van szó?régebbi,újjabb?Első hogy minden rendbe legyen a motor körül.Ilyen chip meg hasonlók nem fognak semmit segíteni fogyasztás téren.Csak még kevesebb pénzed lessz benzinre mert drága a chip.Legtöbbet a jobb lábbal lehet segíteni a fogyasztáson.Én ha vigyázok a hasonló nagy motorú kocsimmal simán autózok átlagba 8 liter körül.Nagyon lényeges hogy ne gázolj és ne fékelj fölöslegesen.Lakot terület előtt mindig motorfékkel gurulok nem fékezek ha nem muszáj.Sok cikk van a neten,hogy kell spórolni az üzemanyaggal.Nézz utánna.
2014. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, le kell cserélni egy 1.6os autóra. Minek vettél ilyen kocsit, ha nem bírod tankolni? Az enyém 12 litert eszik, de eszembe se jutna belepiszkálni emiatt a motorba...
2014. márc. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sn0wf0x ***** válasza:
Szerintem egy Probe nem a fogyasztásról szól...lehet vele úgy közlekedni, hogy 10-11 körül fogyasszon, csak azért meg felesleges Probe-ot venni...
2014. márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg a kocsit de erősen gondolkodom rajta mert potin pénzért hozzá tudnék jutni. Elsősorban nyilván nem a fogyasztás fog érdekelni met nem munkaautónak veszem csak hobbinak. Viszont érdekelt , hogy van-e lehetőség a 12 literes fogyasztást kicsit lecsokkenteni
2014. márc. 20. 14:01
 6/6 anonim válasza:
Iyenem van, nekem 8.4-10.5 kozott mozog a fogyasztas... altalaban 9.5... autopalya 130 meg egy egy kis varos.. es ebben mar az is benne van hogy el el szurom neki neha... ha labujhegyen kozlekedsz vele akkor lehet kevesebb is... de akkor meg minek ilyen auto......
2016. júl. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!