Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van Budapesten, vagy vonzáskör...

Sn0wf0x kérdése:

Van Budapesten, vagy vonzáskörzetébe olyan cég, vagy magánszemély, akitől lehet bérelni CO gépet? A bérleti áron felül természetesen az elhasznált elektródát is fizetem.

Figyelt kérdés
ha valaki azt mondja keressem google-ban tökön szúrom magam..kerestem, nem találtam

2014. márc. 20. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit akarsz hegeszteni, de ha keveset, akkor lehet olcsóbb meghegesztetni valakivel mint bérelni.
2014. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kata kata ***** válasza:

Pl.itt

[link]

2014. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is megtaláltam, de másolj már nekem innen egy címet és egy telefonszámot, ahol tényleg bérelni lehet. Mert azt nekem már nem sikerült.
2014. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos elég sokat kell hegeszteni a kasztnin, egy "ismeretlen" lakatos százezer alatt biztos nem vállalja el. Lenne egy jó ismerős aki 20-ért megcsinálja de a saját felszerelését már vagy tíz éve eladta sajnos, szóval két-három napra muszáj lenne szerezni valahonnan kis CO-t.


Ezek a gyűjtőwebhelyek (mint amit itt linkeltek is) amúgy állítom csak arra jók, hogy felk*rják az embert idegileg :(

2014. márc. 20. 23:09
 5/8 kata kata ***** válasza:

[link]


Itt próbáld meg. Van cím,és telefonszám is.

2014. márc. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van egy a Szív utcában is, Elektróda Kft, azthiszem.

Egyszer béreltem tőlük, korrektek voltak. Vasárnapra nem számolnak fel semmit, és azthiszem olyan 4000ft/nap volt a díj. A többi cég akitől akartam drágább volt.

2014. márc. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróáblom mindkettőt, megy a pacsi
2014. márc. 21. 08:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Az Elektróda Kft lett a nyerő végül, köszönöm :)
2014. márc. 21. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!