Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek, hogy ment jogosítvány...

Kinek, hogy ment jogosítvány után a közlekedés? Egyedül vezetett, vagy ült mellette valaki?

Figyelt kérdés

1,5 hete van meg a jogsim, én csak akkor akartam letenni, mikor volt már annyi pénzem , hogy vegyek magamnak egy első saját autót. Amióta megkaptam a jogsit, minden nap mentem vele (kivéve a héten,mert szerelőnél volt 3 napig). Elmentem a tescoig, meg vissza, mindig nagyobb kerülővel megyek haza, de eddig csak ott vezettem ahol az oktatómmal is jártunk, vagy már ismerem az utat, mert sokszor jártam arra. Főként egyedül vezetek, mert egyszerűen ha beül valaki mellém és elkezd beszólogatni, stresszelek, leblokkolok és tuti h lefulladok, nem tudok beparkolni, stb..

Viszont ma el kellene mennem egy hosszabb útra, pont délután a nagy forgalomba. Ismerem az utat, csak van benne egy pici félsz... Ti hogy tudtátok ezt leküzdeni??



2014. márc. 21. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:

gyakorolni kell, es menni fog.


eleinte mindenki stresszel. ha gondolod tegyel ki T betut, akkor nem anyaznak majd, legfeljebb mindenki le akar elozni.

2014. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem motorom van, 400-ason tanultam a suliban, és egy 600asat vettem, nem akartam és pénzem sem lett volna hogy most 125-östől haladjak felfelé.

Először a környék utcáiban tanultam a parkolást kanyarodást és a hátratolatást lábbal, utána amikor úgy éreztem menni fog a forgalom, elmentem tankolni a közeli kútra, egy kicsit féltem mert tudtam hogy magamért felelek tehát nincs már mögöttem az oktató

A lámpánál már előre figyelek mindenre


Kocsinál sem lenne másként, én direkt elindulnék tudván hogy max koccanás lehet belőle ha valamit elnézek, ha meg akarna jönni valaki utasként akkor beszélgetnék vele de nem rá figyelnék elsősorban

2014. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
T betű kint van, már az első perctől kezdve :) ott a környékünkön már jól megy szerintem, ott már nem félek, tegnap voltam tankolni is, életemben először :) csak pestről budára kellene átmennem, és hát az picit macerásabbnak tűnik és picit félek ,pont amit az utolsó hozzá szóló is mondott, hogy itt már magamért felelek. Nincs aki közbe lépjen. Viszont azt is tudom, hogy egyszer ki kell merészkedjek más kerületekbe is, nem vezethetek mindig csak otthon...
2014. márc. 21. 13:06
 4/8 anonim válasza:

Este menj ki aztán járd be a környéket.

Ne sajnáld azt a tank benzint!

2014. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:

pont hogy nem jó ha rá parázol,nyugodtan vezess és sokkal jobban fog menni mintha azon agyalnál hogy hú na mit is hogy, meg mi van ha stb stb

én úgy gondolom ha valaki nem hisz magában az már bukta,ha meg hiszel magadban a tudásodban akkor meg nem kell félni.

a félős és a túl magabiztos közt találd meg a helyed akkor kevés eséllyel lesz gond szerintem.

2014. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én tudtam magamról, hogy ha nincs is 200 000 km a lábamban, nem vagyok egy béna sofőr. az elején, pár hétig jöttek velem szüleim, és utána egyedül. semmi gond nem volt, az a lényeg, hogy bízzál magadban, és akkor minden rendben lesz. vezess lazán, könnyedén, de figyelmesen.
2014. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:
Az elsö hetekben fater ült mellettem, heti kb 500km-et ledaráltam, majd a melôló miatt heti párszáz, majd külföld.
2014. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy meglett a jogsim 1 hétig még a kisvárosban mászkáltam főleg ahol vizsgáztam, 2. héten már BP-n mászkáltam, igaz ott volt a GPS-is az azért sokat segített, de utána már úgy voltam vele, hogy ha BP-n nem volt gond, akkor máshol sem hiszem.
2014. márc. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!