Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet valami baja az autónak...

Lehet valami baja az autónak ha hidegen beindítás után párszor tövig nyomom neki a gázt?

Figyelt kérdés
Az autó egy suzuki swift 1.3
2014. márc. 21. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hengerfejes lesz.
2014. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de egy alkalomtol nem ugye?
2014. márc. 21. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze. Mármint nem azonnal lesz baja várhatóan, hanem ezzel csak növeled a blokk kopását (ami egyébként is hidegen, a még relatíve rossz kenés és az üzemmeleg állapothoz képest nagyobb illesztési hézagok miatt kopik a legtöbbet) és hamarabb fogja enni az olajat meg fújni a gyönyörű kék füstöt.
2014. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
még egyáltalán nincs semmi baja csak most először csináltam eszt vele de most ennyi csak nem okozott akkora kopást
2014. márc. 21. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyomkodd csak drága barátom, csak azt nem értem mi a francnak kell nyomkodni.

Nem, nem lesz azonnal baja, ilyenkor szar a kenés, nagyobb a kopás stb.

Megnyugtatlak, senki nem fogja észrevenni, hogy nyomkodtad.

2014. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
többet nem fogom neki már eszt is megbántam csak most vetem aztán kíváncsi voltam a hangjára de késön jutott eszembe hogy nem hidegen kelet volna
2014. márc. 21. 20:41
 7/8 egySanyi ***** válasza:
0%
Helyesírásból is megbuktál, mint autó kezelésből. Ilyen szó nincs, hogy eszt!
2014. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez utolsót fontos volt nagyon biztos...

Na de szóval, az égvilágon nem lesz ettől az egy alkalomtól semmi baja sem, ha azt csinálnád évekig, hogy ahogy beindulna hideg motor már mész is padlógázzal gyorsítva, akkor megvan az esélye, hogy annyit kopjon a motor amit már észreveszel.

2014. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!