Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki GSX-R 1000 újonnan...

Suzuki GSX-R 1000 újonnan vásárlás, hogyan?

Figyelt kérdés
Szép jó estét Mindenkinek, új motor vásárlásra szánnám magam, és érdekelne egy-két dolog, a vásárlásról! Lehet alkudni az árból? 4.2M-ért láttam, Én egy olyan 3.8M-et tartanék reálisnak! Készpénzes fizetés megoldható? "Nagy A" jogsi nélkül, "A2"-jogsival (folyamatban van az "A"!) Rendelkezem csak, így a Kereskedő kérheti, hogy akkor mutass egy jogsit Barátom? Személyit, Lakcím kártyát gondolim kell vinni(ugye?). Nagyjábólennyi lenne, köszi előre is!
2014. márc. 22. 23:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Megvenni megveheted, a neveden is lehet használni nem használhatod... jogsit nem kérnek hozzá, de azért ne reklámozd, hogy A2 van csak, mert gondolom nem utánfutón akarod elhozni, vagy mással elhozatni.


Fizethetsz kp-val, de alkudni szinte lehetetlen, szalon nem piac, olyan mintha bemész egy hipermarketbe sé azt mondod kérek egy 1kg lisztet de csak xy forintot fizetnék érte...

2014. márc. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ez így van, onnan te semmit sem fogsz alkudni sajnos
2014. márc. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bátor vagy, hogy nincs is jogsid nagymotorra, de fel akarsz ülni egy ezresre... Amúgy csak annyi papír kell, hogy a tulajdoni dolgokat elintézhessék. Új motor vásárlásnál meg nem tudom, miből gondoltad, hogy alkudni lehet. A tescoban se alkudod le a csirkemell árát, hanem forintra pontosan kifizettetik.
2014. márc. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom, hogy alkudni lehet, hogy sokan mondták már Nekem, hogy pl." Képzeld, vettem egy új Opel Zafirát szalonban, és 700.000-ret letudtam alkudni, szerintem jó biznisz volt!" Vagy pl. A felfújt hólyag Berki Kriaztián esete, aki 21M-es Mercit vett, 1M-mel olcsóbban, mert lealkduta..
2014. márc. 23. 00:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez a lealkudás úgy szokott menni, hogy pl. kap a kocsi oldalára egy reklámot, hogy hol vette, vagy épp beszámítják az előzőt, ha olyan kereskedés. Amit alkunak neveznek az sose arról szól, hogy csak úgy lealkudták olcsóbbra, mindig van egy másik fele a dolognak.
2014. márc. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Megveheted, nevedre is irathatod és használhatod is ha bevállalós vagy. A kereskedőnél pedig én bepróbálkoznék a helyedben, mit veszíthetsz :)

Bár ez nem ide tartozik de azért megemlítem. Esetleg használt.? lízingből visszamarad, vagy raktáron maradtban nem gondolkoztál.? Most épp csak rákerestem 3.390.000 Ft 8.000 km 2013-as forgalomba helyezés, 2015.04-ig garanciális.

Bár az új az új :)

2014. márc. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi az ötletet, Én is gondolkoztam rajta, aztán rájöttem, sokkal jobb érzés ha Én fingok rajta először:D 22éves ffi vagyok, amúgy! 201cm, 120 kg, irányitani simán fogom tudni:D
2014. márc. 23. 01:29
 8/14 anonim ***** válasza:

kereskedőnél lehet alkudni, de akkor az nem újonnan van.

újonnan csak szalonból tudsz venni, és ott 100FT-től többet nem engednek el. nem engedhetnek el, mert nekik minden forinttal el kell számolniuk, meg adózniuk meg stb.

igaz a kereskedőnek is adóznia kell, de az más tészta.

2014. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Már hogyne lehetne alkudni?

Emberek! Bármilyen járművet vesztek újonnan (hehe, még sosem vettetek új autót, mi? xD), nyugodtan lehet alkudni. Ez nem kenyér!

A kereskedőnek elég sok haszna van az járművön, és neki inkbb megéri kicsit kevesebbet nyerni rajta, mint nem eladni.

2014. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is hallottam, hogy lehet alkudni. Ha meglátja a kicsit kevesebb pénzt, a mai gazdasági helyzetben nem engedheti elúszni. Én igaz konkrét esetet csak egyet tudok, de a 7 milkás autót a szalonból 6.5- ért hozta el a büszke tulaj.
2014. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!