Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 35cm3 robbanómotoros kerékpá...

A 35cm3 robbanómotoros kerékpárokról kinek mi a tapasztalata véleménye?

Figyelt kérdés

Jogsi van de nem az a része érdekel hanem főleg hogy mennyire jó pl. akár egy elektromoshoz viszonyítva stb.

[link]



#robbanó motoros kerékpár
2014. márc. 23. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos én vagyok vak, de a linkelt oldalon mind 48 cm3-es. Amúgy meg kb Babetta, csak másképp néz ki...


Viszont senki se hiszi el, hogy 300W-ot tud egy ekkora motor.


Szerintem.

2014. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jól látod 48! de ez nem számít amúgy sem, a motor ami érdekel az a felső képen van és áprilisba fog megérkezni.

Babetta hát ok! Sajna olyan látom nem jelentkezett akinek már volt szerencséje 35cm3-eshez.

2014. márc. 24. 16:04
 3/4 anonim válasza:
Nekem van .. Iszonyat hàlàs egy valami .. De komolyan bele tettem masfél év alat 22 000 kilomètwrt es ebol csak amit ra kelet kolcsek ez egy gyujto trafo egy hatso tengely meg a csapàgy elol hatul szoval ki lehwt vele menni a vilagbol..
2015. márc. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekünk is most van szervizbe mert a hátsó csapágyas lett, a racsnis részből meg ki sem lehet szedni a csapágyat úgy beletették, sajna alkatrész utánpótlás nem megoldott csak nagy macerával. Nekünk a karbival van gond mert a szívató tuti nem jó rajta, nehezen indul, nem tudom mivel lehetne helyettesíteni.. :-/
2015. márc. 1. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!