Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről az autóról mi a vélemény...

Erről az autóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nagyon megtetszett. És az ára se vészesen sok. Csak sajna debreceni vagyok ezért nem tudom érdemes lenne e csak emiatt elvonatozni addig.


2014. márc. 24. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem rossz így a hirdetés alapján. Szép, megkímélt, szervizkönyves, az a kilométer mennyiség is reális.

Noha csak 88 le, de mivel a súlya is csak 1090 kg, ezért egész jól megy. Szerintem nézd meg. Én vinnék magammal szerelőt ismerőst, vagy pedig lebeszélném telefonon, hogy ott a környéken el lehessen vinni állapotfelmérésre. Ha oké az autó, akkor jó vétel.

2014. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Annyit hozzátennék, hogy a jobb hátsó sárvédőn látható rozsdásodás, ennek a javítására rá kell szánni pár 10 ezer forintot. Talán ennyit engednek is az árából.
2014. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tényleg azt a rozsdát nem is láttam ott. Hát nem szép látvány az biztos:I 450 be tuti el lehetne vinni. Vagyis annyit adnék érte. Még 1 valami, azok eredeti kipufogó csonkok?:D Remélem nem valami rallizó gyereké volt és ő tette rá.
2014. márc. 24. 19:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan vészes az a rozsda, legalábbis a képek alapján.

Szerintem egy nőé lehetett. De ne kérdezd, nincs kedvem részletezni miért gondolom. A nők is szoktak különben ilyen díszkipufogóvégeket tetetni az autóra tapasztalatom szerint. Nem hiszem, hogy az autó 88 lóerejével ralliztak volna. Állapotfelmérésnél úgyis megmondják majd, hogy a motor jó-e vagy rossz. Ha jó, akkor nem lesz vele probléma, csak vezetni kell és elhordani időnként olajcserére, stb.

2014. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem:) Köszi a válaszokat mentek a zöldek:) Még annyit esetleg hogy egy autónál kb mennyit szoktak engedni az árból? Ha rávilágítok 1-2 hibájára? Gondolom 450 alatt nem adnánk ide, vagy tévedek?
2014. márc. 24. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem elsősorban a hibák miatt kell alkudni. A kereskedők általában már úgy kalkulálják az árat, hogy számításba veszik a hibákat is. Néha kicsit, vagy nagyon emelnek az elvárt áron, hogy ha alkudni akar valaki, akkor meglegyen az öröme. Na azt az alkuráhagyást kell lealkudni. Szerintem ennek az autónak a reális értéke 350ezer és 400ezer között lehet, figyelembe véve az új felniket. De csak ha tényleg kizárólag rozsdásodási problémái vannak és műszakilag nagyjából jó.
2014. márc. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 VarMa ***** válasza:

en 400e-nel tobbet nem adnek erte de ezt is csak akkor ha tenyleg csak a rozsda baja van es minden mukodik rajta...

Illetve ha nem ertesz az autokhoz vigyel magaddal egy hozzaertot mert sajnos nem egy autonal tapasztaltam mar hogy az a bizonyos nagyszerviz "mindent kicsereltunk rajta es hibatlan" kimerul abban hogy csrelnek egy olajat,olajszurot es levegoszurot illetve a komplett vezerles csere az kimerul csak a vezrmuszij cserejevel...

Az pedig hogy lobogtatnak valamilyen szamlakat amit valaki kiszamlazott az meg edeskeves...

Plane egy ilyenerteku autonal nem szoktak nagyszervizt csinalni mert ha tenyleg mindent kicserelnek csak az alkatreszek nagyker ara minimum 50e forint es ebben nincs benne a munkadij illetve az alkatreszen a haszon...

Egy szo mint szaz mindenkeppen nezzesd at valamilyen hozzaerto emberrel...

2014. márc. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat rengeteget segítettetek:)
2014. márc. 25. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!