Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Halogén vs. Xenon lámpa?

Halogén vs. Xenon lámpa?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=utfW04kT5Ug


Jelenleg Halogén égők vannak a kocsimban.


Halogén fényszóró:

Stand/ Parklicht: W 5W

Reflektor: H7 55W

Tompított: H7 55W


1) Kékes vagy fehér színűre szeretném lecserélni őket. Ehhez mindenképpen xenon égőket kell vegyek? Vagy halogén égőkből is van cool blue?


2) Melyik égő típus ad kékes fényt, sárgásat és melyik fehéret?


3) Mi a különbség a cool blue, cool blue intense, cool blue hyper és a white között?



2014. márc. 26. 22:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Végülis a Morimoto Mini H1 halogén izzóval is működik (kicsit reszelni kell hozzá, de belemegy), és úgy a műszakin is jó eséllyel átmegy. Olcsóbb, utángyártott projektoros lámpatestet nem biztos, hogy érdemes venni.

De előbb próbálj ki néhány projektoros autót éjszaka, én sokszor rákívánok egy jó foncsorosra, mert a xenonra szánt projektoroknak konkrétan nulla szórt fénye van, nem jut sok fény se a jelzőtáblákra, se a részeg gyalogosokra.

2015. febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Vezettem egy projektoros Avensist,philips Extreme Vision halogénnel,teljesen megfelelt.Nem volt szórt fény tény de nagyobb fényerőt tapasztaltam a koncentrált részen.Köszönöm a felvilágosítást,kipróbálok egy Morimoto projectort első körben halogénnel,aztán majd még ki tudja mi kerül bele.Majd kikísérletezgetem a számomra megfelelőt.
2015. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

[link]

Nézd meg az első képeket a topicban,sztem elég meggyőző.

2015. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tudom, kb 1 éve ezt és az összes külföldi fórumot is végigolvastam, de sose jutok el odáig, hogy rászánjam azt a ~140 ezer forintot mindenestől. Pedig tényleg nagyon jó lehet.

Bár a mostani H7 projektoromnak sem kell szégyenkeznie, xenonnal hozza a pár éves gyári xenonok képét és fényerejét, de a Morimoto sok gyárinál is jobb.

2015. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!