Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SPEEDPOWER ECOBOX BENZINES...

Wook kérdése:

SPEEDPOWER ECOBOX BENZINES FOGYASZTÁSCSÖKKENTŐT – használja már valaki? Tényleg működik, vagy ez is hit béli dolog?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig működik a ketyere? Azt ígérik, hogy 100 km 1 liter benzint lehet vele spórolni. Kb 50.000 Ft ért árusítják, 415-ös benzin ár mellett 12.000 km jön vissza az ára. Mik a tapasztalatok?

#fogyasztás #csökkentés #SPEEDPOWER #ECOBOX
2014. márc. 28. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van beépítve 8 darab meg hátul egy 200 literes acélhordó. Intenzív használat mellett hetente megtelik benzinnel,amit a szomszédok 350-ért átvesznek, szóval nagyon megéri befektetni. :D


Szerintem ez is nettó hülyeség, mint az összes többi csodakütyü.

2014. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerinted ha ezek működnének, akkor nem építenék be gyárilag az autókba? Hatalmas eladásokat lehetne elérni, ha 1 literrel kevesebbet fogyasztanának adott márka típusai a konkurensekhez képest.

Szóval ha az autógyárak mérnökei nem hisznek ilyenekben, akkor én nem fogok bedőlni ezeknek a baromságoknak :) De ha általános iskolai kémia-fizika tudással és józan ésszel felvértezve kicsit utánagondolsz, akkor te is rájöhetsz, mekkora hülyeség, amit mondanak.

2014. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne higyj az elsőnek! Intenzív használat mellett simán megtölt 2db 200 literest is, nem csak egyet egy hét alatt.
2014. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Motoroptimalizálással tudom, hogy lehet fogyasztás csökkenést elérni. Ez a ketyere folyamatos rendszeroptimalizálást ígér. Nem a szivargyújtóba dugott lámpáról van szó :D illetve a benzin térbe dobott kapszuláról, szentelt vízről , és a tükörre akasztott Debla szoborról.

Azért kérdeztem meg, mert kíváncsi lennék a tapasztalatokra én is szkeptikusan kezelem ezeket a csodadolgokat. Eddig ez tűnt a leghihetőbb dolognak az összes közül (ráadásul boltba is beszerezhető, garanciális és autószerelő kell a beszereléséhez)

Szóval tapasztalat???

2014. márc. 31. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:

De mi az, hogy "rendszeroptimalizálás"?

A mai injektoros, közvetlen befecskendezéses motorok korszakában szerinted a fedélzeti számítógép mit csinál? Pont ugyanazt, mint amit te is írsz. Folyton optimalizál. Kommunikál a lambaszondával, légtömegmérővel, apámseggével, tele van a motor érzékelőkkel ezek alapján optimalizálja a fogyasztást és a működést az elektronika.


Még egyszer mondom, hogy hidd el, a mérnökök lennének az autógyárakban a legboldogabbak, ha ki tudnának dolgozni egy olyan vezérlést, ami egy litert spórolna a többihez képest. Valószínű, hogy ez a másik rendszer is jó, de egy fikarcnyival sem jobb, mint a gyári.

2014. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*lambdaszonda
2014. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem neked :) és köszönöm a hozzászólásaidat.
2014. ápr. 1. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!