Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz az, hogy a régi Suzuki...

Igaz az, hogy a régi Suzuki Swift az nem is igazi autó?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam jogsit és venni akarok egy autót, persze nem akarok rá sokat áldozni, ezért nekem egy régi Suzuki Swift is jó lenne, de egyik ismerősöm nem tanácsolta, mert szte az nem autó csak egy utánzat. Mikor Ő megkapta a jogsiját, csak Swiftre lett vna pénze, de inkább Volán busszal jár azóta is, mert Ő utálja azt a kocsit. Én nem értem ezt, mert ahogy látom az utcákon, szinte minden 2. embernek olyan autója van. Mégis rossz autó lenne?

2014. márc. 28. 16:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%

szuzukit, főleg régit ne vegyél..de, újat sem..nem neked való.


kérdezd meg a volánbuszozó ismerősöd, melyik márka tetszik neki..aztán azt vedd meg.


sokkal gazdgabb országokban láttam szwifteket tízezerszám...azok tulajai persze nem beszéltek a barátoddal..


madarat tolláról, embert barátjáról.

2014. márc. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Beviz Elek ***** válasza:
74%
Vedd csak meg. Olcsóbb, megbízhatóbb autód ennél ûgysem lesz.
2014. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy autó, Te kis butus! E

A Swift egy bicikli, csak jól álcázza magát!

Na jó, el ne hidd! Teljesen jó AUTÓ. A-ból B-be elvisz, megbízható, olcsó és takarékos. A haverod pedig járjon Volánnal meg BKK-val. Meg szeressecsak a BMW-ket, ha majd lesz pénze rá, persze. Mondom ezt úgy, hogy az első autóm egy Swift 1.0 GA volt. 2008-ban. Most pedig Mercedesem van... De Én a mai napig szívesen átülnék egy Swiftbe. Faternak is az van. Mondjuk, egy CLA Mercedesből átülve eléggé fapados, de akkor is autó marad, amikor a Mercim már a bontóban fogja várni az utolsó útját.

2014. márc. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

Mentem Swifttel 2 év alatt bő 50 ezret, most Mercedesem van, a Swift MELLETT!


Teljesen jó autó, amire kitalálták, pont megfelel. Olcsó, megbízható, nem eszik sokat, ha jó változatot fogsz ki, egész kényelmes, nem túl sok pénzért légzsákos, klímás, villanyablakos, szervós darabok vannak(~400 ezer).


A cimborád járjon busszal, neked meg a Suzukiban lesz mindig ülőhelyed, és a nyuggerek nem vágnak oldalba a banyatankkal :D


Ne várd tőle egy S Mercedes kényelmét és kifinomultságát, és elégedett leszel vele.

2014. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hobbiból nekem is van egy kis GTI Swiftem, picit megpiszkálva a gyári 101 ló helyett 141 van benn, érdekes dolgokra képes, én nagyon szeretem. :) Nem mai csirke, de azért igen szépen lehet meglepetéseket okozni, főleg mikor a boyracerek erőlködnek, mert külsőleg nem tűnik semmi extrának de valahogy mégsem bírnak el vele.
2014. ápr. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 SoundscapeToArdor válasza:
64%

Ha még csak most kaptad meg, az első dolgod úgyse az lesz, hogy gyorsulási versenyeken vegyél részt.

De várj, megnézem, hogy autó e. Kormány, három pedál, négy kerék, sebváltó, ülések, kipufogó, stb... Igen, nekem autónak tűnik. A-ból B-be, ahogy mondták elvisz, és az lenne elméletileg akármilyen járműnek a lényege, nem?

Az ismerősöd meg ha Swift helyett inkább busszal jár, egészségire. Ő hallgatja majd az üvöltöző gyerekeket, szagolja a verejtéket és kerül közelebbi ismeretségbe mások tomporával.

2014. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
igen igaz, forgalmit sem adnak hozzá, mind az 1 millió hazai példányt kaszkadőrők vezetik illegálisan, mivel nem lehet bejegyezni, kötelező sincs rá....ennyi hülyét
2021. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!