Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeut 206osnak elég az 1100...

Peugeut 206osnak elég az 1100 köbcenti?

Figyelt kérdés

Vacillálok hogy melyik lenne jó nekem. Kezdő jogsis vagyok.

Ismerőseim fele azt mondja, hogy igen, másik fele, meg azt hogy nem... Van itt olyan szakember aki tud ebben a kérdésben segíteni? Előre is köszike


2014. márc. 29. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj már! Ez egy Trabant motorjának majdnem a duplája és azért még az is használható.

Persze, ha száguldozni, menőzni akarsz, akkor kevés, de nem is arra lett kitalálva. Autópálya tempónál még azért használható.

2014. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kata kata ***** válasza:
Szerintem neked elég lesz.Elég pörgős gép.
2014. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
24 éves nő vagyok egyébként :) Azért kérdezem, mert nem igazán értek hozzá :)
2014. márc. 29. 13:08
 4/8 dirtboy ***** válasza:

szerintem inkább 1.4 legyen,nem sok a fogyasztás különbség de húzni is jobban lehet vele,van egy kis tartalék is benne ami előzésnél,erős szembe szélnél is jól fog jönni.

az meg hogy kezdő jogsis vagy nem szól bele abba hogy 1.1es vagy 1.4es motorral szereltet válasz,mind a kettő kis motor.


/nem vagyok szakember/

2014. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég az 1.1-is városban /országúton rohangálásra. Én viszont 1.4-et vennék, azzal már pályázni sem akkora kínzás.
2014. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 1.1-es gyengébb, de megbízhatóbb. Az 1,4-nél sűrűn fordul elő motorvezérlő és váltó hiba.
2014. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dörmögő ***** válasza:
100%
A motor elég bele, de a hátsó hídja elég bajos szokott lenni. Ez sajnos típushiba. Ha hátulról ránézel a kocsira, és a kerekek befelé állnak akkor a hátsó hídját fel kell újítani, ami kb 100 000 magyar forintnál kezdődik.
2014. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont. Sajnos nem túl jó hírű autó a 206-os, sokkal inkább keresnék 1.6-os 306-ost, esetleg 1.1-es 205-öst, mindkettő elég jó darab.


Szakember én sem vagyok, csak fordult meg pár száz autó a kezem alatt, egy 1.0 205-öst napi szinten látok, mentem is vele eleget, ha nem akarsz 150-el pályázni, simán jó. Az említett 205 a 45LE-vel és a 4-es váltóval 90-100ig kényelmes, viszonylag takarékos is, városban 4 emberrel is vállalhatóan megy, persze az aszfaltot felszedni nem fogja.


Ha sokat jársz pályán, akkor inkább 1.6-os 306.

Ilyen kismotoros autónak (1.1) a 110 környéke kellemes 5-ös váltóval ekkora kaszniban. Ekkor még nem fogyaszt nagyon sokat, nem forogja szét magát, bár általában kicsit több fogyasztással, és zajjal tudják a 130-at is.

2014. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!