Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról? (link)

Figyelt kérdés
[link]

2014. márc. 29. 13:28
1 2
 1/15 anonim válasza:

attól függ ki kérdezi.

ha egy olyan ember, akinek van elég pénze az éves fenntartáshoz, akkor oké.

de mivel részecskeszűrős ez a bmw, ezért rövidebb távokra nem igazán alkalmas (10-20 km).

hidd el, nem a bmw tesz emberré...

2014. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Maga a márka, és a típus jó, hogy a kocsi maga milyen, azt élőben kell megnézni.
2014. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A szívócső pillangószelepeit hajlamos beszippantani, az elég nagy galibát tud okozni, de ezt leszámítva jó autó. Az alkatrészek viszont valóban 2-3× drágábbak, mint egy nem "prémium" autónál, fenn kell tudni tartani, ezt nem elég csak megvenni.
2014. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem , hogy bármi is drágább lenne hozzá, mint egy 2.7HDI Peugeot-hoz vagy akármihez.. :D
2014. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

607 2.7 HDi-vel összehasonlítva:

első lengéscsillapító kb azonos, 21-26 ezer;

komplett fényszóró 200 ezer vs 70 ezer.

De szerintem a 607 is prémium autó. Egy 10 éves 3-as BMW-hez még mindig 17 ezer egy lengéscsillapító, és 40 ezer a legolcsóbb (nem xenonos) fényszóró. Egy ugyanolyan idős Nissanhoz 10 ezer a lengéscsillapító és 18 ezer a fényszóró... Persze választhatsz más alkatrészeket is, de szerintem ezek elég gyakoriak és aránylag gyakran szorulhatnak cserére.

2014. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jó, de milyen Nissanhoz? Azért az sem mindegy, hogy Micra vagy Maxima.

Egy akármilyen 10 éves 1300 kilós autóhoz egy normális lengéscsillapító ugyanúgy 17 000 lesz, nekem is 19 000 körül van a Volvohoz.

Első fényszóró már van hozzá - ami nem Xenonoos - vatta újan 75 000-től. Egy hasonló korú Pug407-hez 60 000-től indul, de egy nem ebben a kategóriában játszó Pug207-hez is 67 000.


Nyilván minél csicsásabb egy alkatrész - főleg a lámpák- annál drágábbak is, de általánosságban a főbb alkatrészek csak annyival drágábbak, amennyivel nagyobbak vagy amennyivel bonyolultabbak. Ha nem ragaszkodunk megrögzötten a BMWs zacsis dolgokhoz és normális minőségű utángyártottat használunk, akkor nem lesznek eget verően nagy különbségek. Ez csak ilyen ámítás, hogy ezekhez kétszer-háromszor drágább a szerviz és az alkatrész, akik ezeket megkajálják azokat tisztességesen le lehet húzni (nyilván saját méret és teljesítmény kategóriájában).


Én is vettem már Volvos zacskós eredeti vízcsövet az S80-hoz, mert sürgősbe kellett. Egy 45 centis vízcső 14 000,-. Gondolod azért mert Volvo feliratú zacskóban van, többet fog tudni, mint egy sima 2-3000 forintos vízcső? :D

2014. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nem véletlen adják el főleg kerekesdőktöl 188E Km el mert ott már kezdődnek a problémák a bmw vel ami nem olcsó
2014. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Almera, 1180 kiló. Épp ez az, hogy a BMW-khez (és a 607-hez is) csak Hella utángyártott fényszóró van, az olcsóbb autókhoz meg lehet kapni TYC, Depo, stb utángyártott fényszórókat, amik minőségben néha még jobbak is az eredetinél (pl a TYC belső kábelei vastagabbak, és a projektor lencséje is jobb, mint a gyári Valeo - aminek megolvadt a projektor izzó foglalata, így az kiesett a fókuszból).
2014. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Keress régebbi 5-ös BMW-ket inkább, az első szériás d motorok között, ami még nem common rail... E39 pl egy nagyon jó választás, vagy E38 ha über luxust akarsz...
2014. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
525d. Akkor miért 2993 ccm a motor?
2014. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!