Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Keeway Fact Evo jó választás?

A Keeway Fact Evo jó választás?

Figyelt kérdés
Robogót szeretnék venni újonnan max. 300.000 ft-ig. Ezen akadt meg a szemem leginkább a kinézete és a felszereltsége miatt. Ahogy nézem a Benelli 49x-ről mintázták. Azt szeretném tudni, hogy van-e olyan tartós és megbízható, mint akármelyik olasz motor. Tapasztalatokat is szívesen meghallgatok és arra lennék leginkább kíváncsi, hogy a műanyagjai recsegnek-e, mennyire kényelmes és hogy van-e valami gyenge pontja ami hajlamos elromlani.

2014. márc. 30. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
alkatrész van hozzá dögivel, nem rossz motor ez se, nekem motowell crogen rs-em van, semmi baja, pedig azis ilyen áru volt. Hosszu távon kitudja mennyit bír, de ha már fele annyit kibir mint egy olasz , bőven jó, elvégre az ára is fele.
2014. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És te motorodnak milyen az összerakása? Úgy értem, hogy nincs hézag a műanyagjai közt, nem szívja ki a nap a színét és nem ropognak az idomjai, ha ráülsz. Csak azért kérdezem, mert volt tapasztalnom egy Baotian típusú motornál azt, hogy recsegett ropogott amikor ráültem. Garázsban volt tartva, de ennek ellenére és két év alatt a Nap gyakorlatilag lebarnította, mert újonnan citromsárga volt most meg inkább okkersárga. Néhány helyen pedig át lehet köpni két idom közt.
2014. márc. 30. 19:07
 3/17 anonim ***** válasza:
hát figyelj.. ha rám hallgatsz ne vegyed meg...előző válaszolót megértem meg minden de ennyiből már tökéletes állapotú aprilia sr 50 factory-t kapsz... hidd el sokkal jobban megérné !!! nekem is sr 50 van igaz 98-as körlámpás de nem rég léptem át a 19ezer km-ert és semmi komolyabb olyan baja nem volt!! és elég sokszor húzom neki rendesen és bírja is , és jól is megy , igaz ez a factory annál már erősebb , úgyhogy annak elég jó menetteljesítménye lehet , jóval jobb mint annak amit írtál hidd el ! ha rám hallgatsz akkor factory , jobban is nézki jóval és ha már 300ezerről van szó.. ez megérné ! :) ja és karbisat!!!
2014. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nincsenek hézagok, jónak tűnik az összeszerelése,de egyenlőre sokat nem tudok mondani róla, 3 hónapos motor, nem ropog, nem ad fura hangokat, pedig erre elég ramatyak az utak.
2014. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ja és a festés az enyémen eredeti és ugye 98-as

[link]


nem fakult meg ahogy látni :)

2014. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Második válaszoló

Először Én is az Aprilia SR50, Gilera Runner, Piaggio NRG motorokban gondolkodtam, de mindegyikkel ugyan az a baj, hogy vízhűtéses. Nekem jobb lenne egy léghűtéses, mert ott kisebb a hiba lehetőség. A másik, hogy új motort szeretnék mindenképpen, mert már jártam rosszul használt motorral. Ha rosszul vannak karbantartva, akkor főleg ezeknél a vizes blokkoknál sokba fájhat a javítás.

2014. márc. 30. 20:18
 7/17 anonim ***** válasza:
nekem is vizes, nem észleltem vele sosem problémát :) , másrészről oké újat szeretnél, de ha azt megveszed amit írtál , és ha azon jönnek majd elő a gondok stb.. az sem lesz kevés elhiheted.. :) sose vennék olyat :) olasz vagy japán, dehát te tudod :) , használtan is lehet jót kifogni hidd el, csak ne vmi taknyos gyerektől vedd aki folyton kínozta stb.. ennyi :)
2014. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat, akkor át gondolom ezt a motorvásárlást. Tényleg nagyon tetszik ez a motor, mert szerintem jól néz ki és a led index e-h tárcsfék, nagy sisaktartó stb. elég csábító, de ha tényleg csak probléma lenne vele, akkor inkább körülnézek a használtmotor piacon. És amúgy a Benelli 49x-ről milyen véleménnyel vagy. Azt mondják, hogy olasz minőség kínai áron.
2014. márc. 30. 20:32
 9/17 anonim ***** válasza:
hát.. olvastam véleményeket róla.. nem vok elájulva.. sokan írták remélik nem lesz baja , remélik bírni fogja stb... hát én félve nem vennék robogót... ilyen kínaiakat kerülném messze, meg örülj ha mennek 70-et órája szerinte.. de az sr 50 gyári állapotba órája szerint 80-90-et megy.. tehát.. még mindig azon a véleményen vagyok , hogy karbis sr 50 factory :) , de ha megveszed a kínait és jönnek elő majd a gondok idő után stb emlékezz mit mondtam :), persze gondolhatod azt is , hogy megveszed a használtat és azzal is gond lesz és én beszéltelek rá..de jól kell választani, megbeszéled a csávóval , hogy próba útra elfogod vinni legalább 5km-re meglátod milyen miután bemelegedik stb.. utána is indul minden faszán , nem-e fullad ...tehát így vedd meg, és sokkal jobban jársz egy ilyennel mint a kínaival :), én tartom magam ehhez, de a döntés a tied
2014. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, nagyon értékelem, főleg azért, mert meg is tudtad indokolni őket és még hasznos tanácsokat is kaptam. Akkor utána nézek még ennek, mert tényleg egy olyan motort szeretnék amit sok-sok évig tudok majd használni. Attól meg ne félj, hogy téged okolnálak is bármiért, mert ezt a kérdést csupán azért írtam ki, hogy olyan emberek véleményét is halljam a motorról, akik jártasak a témában és nem csak annyit tudnak mondani, hogy "kínai fos". Mert szedtem már szét 2 éves Piaggio-t és majdnem mindenhova az volt ráírva hogy "Made In China". Lehet, hogy akkor ismét az Aprilia, Piaggio, Gilera vonalon gondolkodom majd, de azért nem hagyom ott teljesen a kínai ágat sem.
2014. márc. 31. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!