Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » M Kategória jogosítvány ilyen...

M Kategória jogosítvány ilyen módon?

Figyelt kérdés
Elkezdtem B kat.-ra a jogosítványt sikerült az egészségügyi vizsgám is és a kresz vizsgám is,még most vezetek forgalomban...Nem is ez a lényeg,hanem hogy hallottam már több embertől ,hogy ezzel a sikeres EÜ,KRESZ vizsgával,ha kikérem a papírokat róla már vezethetek Segédmotor kerékpárt.Mi igaz ebből?

2014. márc. 30. 18:48
 1/8 petizacc ***** válasza:
69%
Ki mondta ezt a f_szságot? Ebből egy betű nem igaz! Csak akkor vezethetsz segédmotort, ha minimum AM kategóriás jogosítványod van!
2014. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én sem nagyon hiszem,de egy rendőr mondta,meg már több ember is.
2014. márc. 30. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy baromságot találnak ki néha az emberek. Persze, hogy nem igaz.
2014. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem vezethetsz semmit amíg meg nem kapod a jogosítványodat (azt a kis plasztik lapot)! Ha már megkaptad, akkor automatikusan bele kerül az AM is (meg még néhány dolog) és akkor már motorozhatsz.
2014. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nettó hülyeség! Csak akkor vezethetsz bármit is, ha már a kezedben van az érvénes plasztik kártya jogosítványod.
2014. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok ezzel,csak nem tudom mi ez a hülye tévhit.
2014. márc. 30. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A "hülye tévhit" azon alapul, hogy amikor bármilyen okból cseréled a kártyát, akkor a kapott igazolással vezetheted a már meglévő kategóriát!
2014. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez a sok tévedés és tévhit a jogsi körül, vagy lehet csak nem fogalmaznak sokszor elég egyenesen az embereknek. :(
2014. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!