Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti hogy használjátok a kuplungot?

Ti hogy használjátok a kuplungot?

Figyelt kérdés
melyik a jobb? ha a sarkad a szőnyegen van és úgy nyomom a kuplungot vagy ha nem teszem le a sarkam? előbbinél ha hosszabb ideig kell a kuplunggal "játszanom" pl tolatásnál akkor néha felcsúszik a pedálon a lábam és már nem ér le a sarkam

2014. márc. 31. 11:19
 1/5 A kérdező kommentje:

mindkét teknikával tudom használni csak az elsőt kényelmesebbnek érzem mert azzal pontosabban is lehet használni a kuplungot mintha az egész lábam "járna"


ha másnak is néha felcsúszik rajta a lába mivel oldja meg?

2014. márc. 31. 11:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Rutin, az idő majd megoldja nálad is,
2014. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
levegőben van a lábam, nem kényelmes sarokkal támasztva használni. meg nem is igazán biztonságos, lecsúszhat a talpa a cipőnek mivel nagyobb az ív amit bejár a pedál.
2014. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Többnyire mutató és középső újjal. De van amikor még gyűrűs újjal is :)


Autónál meg sarok a padlón és úgy.

2014. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Autóm nincs, de érdekelnek az ilyen kérdések, úgyhogy megkérdeztem a párom. Nos, ő lent tartja a sarkát, akkor mindenképpen, ha finomkodni kell vele (csúsztatni), mert szüksége van egy fixpontra. Ha tövig nyomja, akkor fogalma sincs, akkor eléggé mindegy, nem kell viszonyítási pont.

Nekem logikusnak hangzik ez.

2014. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!